Šnorchlovací set Zoom Dry

 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 3
 

Moderný šnorchlovací set s kvalitnou maskou a suchým šnorchlom.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
18.11.21 18.11.21
Ušetríte 3 € (–5 %)
Cena 50 € bez DPH
60 €    
Značka Plutvy.sk
Kategória Šnorchlovacie sety
 

Zoom Dry je kvalitný set, vhodný pre šnorchlistov a potápačov, ktorí milujú život pod morskou hladinou. Vytvorili sme perfektne farebne zladené spojenie kvalitnej masky a suchého šnorchla.

  • Zoom je tradičná, dvojzorníková, potápačská maska s menším vnútorným objemom. Do pevného, odolného rýmu sú osadené dve kvalitné šošovky z bezpečného, tvrdeného skla. Lícnica a tesnenie sú z kvalitného silikónu. Remienok je široký, rozdelený aby lepšie držal na temene a veľmi pohodlný. Pracky sú rýchlonastaviteľné, celý remienok je možné jednoducho odopnúť. Maska svojim tvarom výborne sadne väčšine mužov i žien.
  • Fusion Dry je bezpečný, suchý šnorchel, ideálný pre dovolenkárov. Na vrchole šnorchla sa nachádza suchá klapka, ktorá sa pri ponorení pod hladinu automaticky uzavrie, takže sa nemusíte báť vdýchnutia vody. Po vynorení nad hladinu sa klapka opäť otvorí a vy môžete bez obáv dýchať. Šnorchel je vyrobený z kvalitných materiálov, násutok je z hypoalergického silikónu. K maske sa pripína dômyselnou svorkou, ktorú jedným potlačeným odistíte a môžete používať okuliare bez šnorchla.

Zoom Dry červený, maska a šnorchel na potápanie a šnorchlovanie, Plutvy.sk

Silné stránky setu Zoom Dry:

  • krásny set pre dovolenkárov, šnorchlistov i potápačov
  • odolný rám masky, tvrdené sklá
  • kvalitný silikón, dobré tesnenie
  • bezpečný, suchý šnorchel

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
2x
3
4x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.