PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Šnorchlovací set ScubaPro Zoom Dry

 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 3
 

ScubaPro Zoom Dry je moderný šnorchlovací set s kvalitnou maskou a suchým šnorchlom ideálny pre dovolenkových šnorchlistov a rekreačných potápačov.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 50 € bez DPH
60 €    
Značka Plutvy.sk
Kategória Šnorchlovacie sety
 

Zoom Dry je kvalitný set, vhodný pre dovolenkových šnorchlistov a potápačov, ktorí milujú sledovanie života pod morskou hladinou. Vytvorili sme perfektne farebne zladené spojenie kvalitnej masky a suchého šnorchla.

ScubaPro Zoom je tradičná, dvojzorníková, potápačská maska so zmenšeným vnútorným objemom. Do pevného odolnejšieho rámu sú osadené dve kvalitné šošovky z bezpečného tvrdeného skla. Lícnica a tesnenie sú z mäkkého a hypoalergénneho silikónu, ktorý je na tvári veľmi príjemný, neodtláča a skvelo kopíruje kontúry tváre. Remienok je široký a v strede rozdelený, aby lepšie držal na temene a bol pohodlný. Pracky sú nastaviteľné sponami. Maska svojim tvarom výborne sadne väčšine mužov i žien.

ScubaPro Fusion Dry je bezpečný suchý šnorchel, ideálny pre dovolenkárov. Na vrchole šnorchla sa nachádza suchá klapka, ktorá sa pri ponorení pod hladinu automaticky uzavrie, takže sa nemusíte báť vdýchnutia vody. Po vynorení nad hladinu sa klapka opäť otvorí a vy môžete slobodne dýchať. Šnorchel je vyrobený z kvalitných materiálov a náustok je ergonomicky tvarovaný. K maske sa pripína dômyselnou svorkou, ktorú jedným potlačeným odistíte a môžete používať okuliare bez šnorchla.

Zoom Dry červený, maska a šnorchel na potápanie a šnorchlovanie, Plutvy.sk

ŠNORCHLOVACÍ SET SCUBAPRO ZOOM DRY:

  • krásny set pre dovolenkárov
  • na šnorchlovanie aj potápanie
  • pohodlná maska
  • pevná konštrukcia
  • UV ochranný filter zraku
  • vrstva proti nadmernému zahmlievaniu
  • mäkká a  príjemná lícnica
  • suchý šnorchel s klapkou
  • vlnolam a výdychový ventil

Podobné produkty

Farba (?) Žltá, Červená
Maska (?) Dvojzorníková
Šnorchel (?) Suchý
Typ tváre (?) Stredne široká, Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.