PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačská maska Scubapro Zoom

 
  • 1 z 3
 

Tradičná potápačská maska s možnosťou vloženia dioptrií.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 49,58 € bez DPH
59,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky na šnorchlovanie
 

Scubapro Zoom je tradičná potápačska maska s menším vnútorným objemom a dvomi zorníkmi. Dvojšošovkovú masku spája masívny, odolný rám. Zorníky sú úplne číre, vyrobené z tvrdeného skla. Lícnica má veľmi dobrý tvar, takže dobre sadne na väčšinu tvári. Silikón je mäkky, pružný, dobre tesní. Remienok je rozdvojený, široký, mäkký a pohodlný. Pracky sú rýchlonastaviteľné a odolné voči poškodeniu. Maska Zoom je vhodná na potápanie a šnorchlovanie, vďaka menšiemu objemu ju môžete využiť pri začiatkoch freedivingu.

MASKA NA POTÁPANIE SCUBAPRO ZOOMtradičné potápačske okuliare Scubapro Zoom, v e-shope Plutvy.sk

  • tradičná dvojzorníková maska
  • vhodná na potápanie, šnorchlovanie
  • tesnenie z mäkkého silikónu
  • bezpečné, temperované sklo
  • pohodlný, rozdovjený remienok
  • rýchlo nastaviteľné spony
  • farby: červená, modrá, žltá
  • maska je dodávaná v ochrannom obale 

Naše hodnotenie: Scubapro Zoom je potápačská maska s tradičným dizajnom. Kombinácia odolného rámu, menších šošoviek, s dobrým výhľadom a kvalitného tesnenia. Lícnica je vykrojená tak, že maska veľmi dobre tesní na väčšine tvári. Zoom je vhodná pre mladého šnorchlistu i staršieho potápača. 

Náš tip: Do masky Zoom je možné vložiť dioptrické šošovky vo veľkosti +1,5 až +4,0 a -1,0 až -8,0.


Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete. Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobné produkty

Kritérium (?) Možnosť dioptrií
Farba (?) Modrá, Žltá, Červená
Maska (?) Dvojzorníková
Typ tváre (?) Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk