PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Remienkové plutvy

Remienkové plutvy na potápanie majú otvorenú pätu, nastaviteľné popruhy. Vrecká na nohy sú väčšie i širšie a vyrobené sú z pevnejších materiálov, aby ste si mohli obuť potápačské topánky, alebo obliecť suchý oblek a aj v studenej vode mali nohy v teple. Remienkové plutvy nemusíte kupovať priamo na nohu, sú nastaviteľné, pohodlné a všestranné. Obuté topánky vám poskytuje ochranu proti chladu (i teplu), nerovnostiam a oderu nielen vo vode, ale i na pláži, lodi, kdekoľvek sa budete pohybovať pred ponorom. Ďalšou výhodou je veľká stabilita remienkových plutiev na nohe a maximálny výkon.

Ako vybrať remienkové plutvy? Pri výbere správnej veľkosti je dôležité si uvedomiť, že do plutiev potrebujete neoprénové topánky, preto zvoľte o číslo (niekedy i o dve) väčšie plutvy. I samotné topánky sa môžu odlišovať tvarom i hrúbkou a je veľmi dôležité, aby topánka v plutve dobre držala. Len tak sa budete počas ponoru cítiť pohodlne, kopy budú isté a plynulé. Obľúbené remienkové plutvy medzi začínajúcimi potápačmi sú Frog Plus, Jet Sport či Pro Light pretože sú ľahké majú stredne dlhú a mäkkú čepeľ. S minimálnym odporom, ale za to s dynamickým záberom vás prekvapia plutvy Seawing Nova, ktoré obľubujú profesionálni potápači. Do mrazivých vôd odporúčame plutvy Jet Fin, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho čierneho neoprénu odolného voči chladu.
Potrebujete poradiť, alebo si neviete vybrať ? Radi vám pomôžeme vybrať najvhodnejšie plutvy pre vás!

 
42
199142199
Značky
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom