PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské šnorchlovacie sety

Detské šnorchlovacie sety vyberáme starostlivo s dôrazom na bezpečnosť a komfort. Samozrejme zabudnúť nesmieme zabudnúť na farebné zladenie. V šnorchlovacom sete pre deti sa nachádza:

detská Potápačská maska

Potápačská maska je vyrobená zo 100% silikónu, ktorý je mäkký a výborne sa prispôsobí detskej tvári. Tým zabráni vniknutiu vody do masky. Väčšina masiek je navyše vybavená dvojitým tesnením, ktoré zvyšuje efektivitu a jej tesniacu funkciu. Zorníky masiek sú vyrobené z tvrdeného sklad, ktoré vydržia hĺbkový tlak viac ako 10 metrov.

detský Šnorchel

Detský šnorchel je kratší a má menší objem ako šnorchel pre dospelých. Sú plne prispôsobené kapacite detských pľúc. Detské šnorchle rozdeľujeme na tri druhy:

  • Suchý šnorchel: najbezpečnejší šnorchel pre deti. Profilovaný vlnolam v hornej časti znižuje vniknutie vody do šnorchla počas šnorchlovania na hladine. Klapka proti zatečeniu vody do šnorchla bráni zatečeniu šnorchla pri úplnom ponorení a jednocestný výdýchový ventil zabraňuje zadržaniu vody v prípade zatečenia.
  • Polosuchý šnorchel: najbežnejší šnorchel, ktorý v setoch v našej ponuke nájdete. Je vybavený profilovaným vlnolamom, ktorý znižuje vniknutie vody do šnorchla pri šnorchlovaní na hladine a jednocestný výdýchový ventil zabraňuje zadržaniu vody pri úplnom ponorení šnorchla pri potopení.
  • Mokrý šnorchel: klasický šnorchel, ktorý umožňuje plynulé a bezproblémové dýchanie na hladine. V prípade úplného ponorenia sa šnorchel zaleje a vodu je nutné zo šnorchla manuálne vyliať alebo vyfúknuť cez horný otvor.

 

Najobľúbenejšie sety sú Cressi Marea Dry Junior alebo F1 Dry s bezpečným suchým šnorchlom. Pre najmenších máme k dispozícii šnorchlovací set Cressi Piumetta Easy.

Ak by ste potrebovali bližšie informácie či pomôcť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. Šnorchlovacie sety označené ako skladom si môžete osobne vyskúšať v predajni Plutvy.sk na Šustekovej 45. Kontaktovať nás môžete aj mailom na info@plutvy.sk alebo telefonicky na tel. č. 0944 90 90 04. 
13
6411364
Značky
 
Farba
Maska
Šnorchel
Vek, určenie

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom