PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavky

Plavky patria do základnej výbavy každého plavca. Ponúkame vám širokú škálu starostlivo vyberaných modelov pre dámy, pánov, dievčatá, chlapcov a bábätká na kondičné plávanie, na prípravné tréningy a kurzy, na preteky aj na voľný čas a rekreáciu na dovolenke. Všetky plavky z našej ponuky sú od overených a špecializovaných plaveckých značiek. Sú vyrábané z kvalitných materiálov tak, aby boli v porovnaní s klasickými fashion plavkami odolnejšie voči chlóru, soli a slnku a mali dlhšiu životnosť.

Plavky bez ohľadu na určenie sa odlišujú strihom, materiálom a samozrejme dizajnom. Tréningové a pretekárske plavky sa od rekreačných odlišujú najmä tým, že sú vyrábané s dôrazom na čo najväčšie zníženie odporu vody a časté intenzívne pôsobenie chlóru, soli a slnku. Rekreačné plavky poskytujú najmä pohodlie, ale taktiež aj dlhšiu životnosť a odolnosť aj voči UV žiareniu, soli a opaľovacím krémom. 

Celú ponuku dámskych, pánskych, dievčenských a chlapčenských plaviek nájdete v samostatných kategóriách. Vytvorili sme pre vás aj ponuku plaviek s plienkou pre bábätká a deti. 

Radi vám s výberom pomôžeme. Ak potrebujete poradiť, odporučiť, neváhajte sa nás pýtať. Sme tu pre vás!

 
7
531753
Značky
 
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položiek celkom