Plavky

Plavky patria do základnej výbavy každého plavca. Nezáleží, či plávete rekreačne, závodne, alebo ich používate na pravidelný tréning, bez plaviek to vo vode nepôjde. Preto vám ponúkame starostlivo vyberané modely pre každú príležitosť.

AKO SI VYBRAŤ VHODNÉ PLAVKY ?

  • Tréningové plavky sú určené na intenzívne používanie v bazéne. Materiál, z ktorého sú vyrobené je uspôsobený tak, aby si aj pri dlhodobom používaní v chlórovej vode zachoval svoju pevnosť, farbu a tvar. V závislosti od výrobcu, plavky vydržia 200 až 240 hodín plávania. Obľúbeným modelom sú dámske plavky Michael Phelps Solid.
  • Rekreačné plavky sú vhodné na plávanie v jazere či mori, pretože prírodná voda materiál neunaví a nezničí tak silno ako chlór. Dobré plavky za skvelú cenu sú napríklad pánske plavky Aqua Speed Blake a dámske Aqua Speed Naomi.
  • Športové plavky sú určené výlučne len na preteky a závodné plávanie. Vyrábajú sa zo špeciálnych tkanín a materiálov, ktoré boli vyvinuté pre čo najvyšší a najlepší výkon. Vzhľadom na ich krehkosť však nie sú vhodné na bežné používanie.

 

Radi vám s výberom pomôžeme. Ak potrebujete poradiť, odporučiť, neváhajte sa nás pýtať. Sme tu pre vás!

 

Najpredávanejšie

10
6711067
Značky
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom