Plavky

Plavky neodmysliteľne patria k základnej výbave každého plavca. Či už je to závodné, rekreačné alebo tréningové plávanie, plavky jednoducho musia byť. V našej ponuke nájdete niekoľko modelov, ktoré sme starostlivo vybrali pre čo najlepší plavecký zážitok.

V závislosti od použitia plavky rozdeľujeme na:

Rekreačné

Materiál, z ktorého sú vyrobené zvládne len ľahkú až miernu záťaž chlórom a preto sú vhodné na občasné používanie v bazéne (chlórovej vode). Avšak, ak hľadáte plavky na plávanie v jazere či mori, môžete ich pokojne používať pretože prírodná voda materiál neunaví a nezničí tak silno ako chlór. 

Tréningové

Tréningové plavky sú určené na intenzívne používanie v bazéne. Materiál, z ktorého sú vyrobené je uspôsobený tomu, aby aj pri dlhodobom používaní v chlórovej vode zachoval svoju pevnosť, farbu a tvar. V závislosti od výrobcu, plavky vydržia 200 až 240 hodín plávania. Veľmi obľúbeným modelom sú dámske jednodielne plavky Speedo Medalist Endurance+ alebo pánske plavky Speedo Boom Splice Jammer.

Závodné

Závodné plavky sú určené výlučne len na preteky a závodné plávanie. Vyrábajú sa z rôznych špeciálnych tkanín a materiálov, ktoré boli vyvinuté pre čo najvyšší a najlepší výkon. Vzhľadom na ich krehkosť však nie sú vhodné na pravidelné používanie.

 

Najpredávanejšie

13
6711367
Značky
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom