Ceny dopravy a platby

V špecializovanom internetovom obchode Plutvy.sk ponúkame nasledovné možnosti odberu, doručenia a platby:

1. Osobný odber v Bratislave

Vašu objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť v pracovných dňoch od 9:00 do 18:00 na Šustekovej 10 v Bratislave Petržalke. Osobný odber je samozrejme zadarmo

Prosíme, počkajte na e-mailové, prípadne telefonické potvrdenie, že je tovar pripravený na odber! 

 • Showroom a výdajné miesto pre osobný odber:
  Šusteková 10, Bratislava Petržalka
 • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
 • GPS súradnice: 48.130545, 17.098005
 • Tel.: 0944 90 90 04

 

00244143

Ako sa k nám dostanete autom ?

Naše výdajné miesto sa nachádza za Poliklinikou Šusteková, hneď vedľa novinového stánku Magnet Press. Kúsok od konečnej petržalskej eletričky, dostupné z oboch smerov bratislavského obchvatu. Pripravili sme pre vás mapu, ak k nám cestujete z Prístavného mosta, alebo z Mosta Lafranconi. V okolí nášho Showroomu môžete bezplatne zaparkovať.

Ako sa k nám dostanete mestskou hromadnou dopravou ?  

Na zástavke Bosáková, cca 100m od Showroomu, vám stoja spoje číslo: 68, 84, 99, alebo na zástavka Šusteková, cca 300m od Showroomu spoje číslo 88, 96, 99

Ak by ste nás nevedeli nájsť, neváhajte zavolať!

2. Kuriér GLS

Kuriérska spoločnosť GLS vyzdvihe vašu objednávku a na druhý pracovný deň vám ju doručí na dodaciu adresu po celej Slovenskej republike. Prehľadný cenník dopravy kuriérskou službou:

 • Objednávky nad 100€ vám doručíme kuriérskou službou až k vám domov zadarmo.
 • Objednávky od 50 do 100 € vám doručíme kuriérskou službou až k vám domov za 2€.
 • Objednávky do 50€ vám doručíme kuriérskou službou až k vám za 3,30€.

 

Vyzdvihnutie objednávky. Kuriér GLS vyzdvihnuje zásielky vždy v pracovných dňoch okolo 14:00. Ak si objednáte tovar do 13:30, objednávku vám zabalíme a ešte dnes odošleme. Objednávky sú následne presunuté do depa kuriérskej spoločnosti, kde sú spracované a odoslané na do mesta príjemcu. Tam budú nasledujúci pracovný deň doručené.

Doručenie objednávky. Vo väčších mestách prebieha doručenie zväčša v doobedňajších hodinách, na odľahleších miestach v neskôr.  Každý kuriér má individuálny rozpis, ktorým sa musí riadiť. Vo väčších mestách, kde má kuriérska spoločnosť depo, je možné upresniť čas doručenia. Ak môžete zásielku prijeť len v určitých hodinách, informujte nás, budeme sa snažiť termín zabezpečiť.

Kuriér vám objednávku od nás privezie v typicky bielom aute s výrazným označením GLS. Kuriér nie je vybavený terminálom, preto je možné platiť len v hotovosti (alebo uhradiť tovar vopred bankovým prevodom).

Čas doručenia objednávky. V deň doručenia budete kuriérom telefonicky vopred informovaní o čase doručenia. Zvyčajne tak robí hodinu pred doručením. Ak v daný deň nemôžete objednávku prijať, dohodnite sa na odovzdaní v iný deň. V sobotu, v nedeľu, počas štátnych sviatkov a v dňoch pracovného pokoja kuriérska spoločnost GLS nedoručuje. Ak vám doručenie ponáhľa, informujte nás, nájdeme riešenie, ako vám objednávku doručiť.

3. Osobný odber na pobočkách Zásielkovňa.sk

Vašu objednávku zabalíme a doručíme na pobočku Zásielkovňa.sk. Na druhý pracovný deň si ju môžete vyzdvihnúť na príslušnej pobočke. Cenník doručenia na pobočku Zásielkovňa.sk:

 • Objednávky nad 100€ vám doručíme na vybrané výdajne miesto zadarmo.
 • Objednávky od 50 do 100 € vám doručíme na vybrané výdajne miesto za 1,50€.
 • Objednávky do 50€ vám doručíme na vybrané výdajné miesto za 2,50€.

 

4. Doručenie Slovenskou poštou

Vyzdvihnutie, poistenie a doručenie objednávky na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty vo vašom okolí. Telefonicky vás budeme informovať o odoslaní objednávky. Dobu doručenia uvádza Slovenská pošta 2-3 pracovné dni. Ak by vám zásielka meškala, neváhajte nás kontaktovať, budeme doručenie urgovať.

 • Objednávky nad 100€ vám doručíme na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty zadarmo.
 • Objednávky od 50 do 100 € vám doručíme na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty za 2€.
 • Objednávky do 50€ vám doručíme na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty za 3,50€.

 

5. Odosbný odber na pobočkách Depo.sk

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť na pobočkách Depo.sk - v novinových stánkoch Tabak Press. Doručenie zásielky trvá 1-2 pracovné dni. Vyzdvihnúť si ju môžete aj cez víkendy. Cenník doručenia:

 • Objednávky nad 100€ vám doručíme na vybrané výdajne miesto zadarmo.
 • Objednávky v hodnote od 50€ do 100€ vám doručíme na vybrané výdajne miesto za 0,60€
 • Objednávky do 100 € vám doručíme na vybrané výdajne miesto za 1,50€.

 

6. Doručenie do Českej republiky - Uloženka.cz

Odoslanie, poistenie a doručenie objednávky na najbližšiu pobočku Uloženka.cz vo vašom okolí. Telefonicky vás budeme informovať o odoslaní objednávky. Doba doručenia sú 2 pracovné dni.
Cena doručenia vašej objednávky na pobočku Uloženka.cz je 85czk (3,20€).

7. Doručenie do Českej republiky - Zasilkovna.cz

Odoslanie, poistenie a doručenie objednávky na najbližšiu pobočku Zasilkovna.cz vo vašom okolí. Telefonicky vás budeme informovať o odoslaní objednávky. Doba doručenia sú 2 pracovné dni.
Cena doručenia vašej objednávky na pobočku Zasilkovna.cz je 85czk (3,20€).

Ceny dopravy je konečné, vrátane DPH. Neúčtujeme žiadne poplatky za balenie, ani žiadne ďalšie poplatky.

SPÔSOBY PLATBY

• Hotovosť - V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našom Showroome na Šustekovej 10, môžete objednávku uhradiť v hotovosti. Ušetríte tak na poštovnom a tovar si môžete osobne vyskúšať.

• Dobierka - Vaša objednávka je zaslaná poštou alebo kuriérom GLS na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Platba kuriérovi i na pobočkách Slovenskej pošty je zatiaľ možná len v hotovosti. Poplatok za platbu kuriérovi, alebo na Slov. pošte (dobierku) je 0,60€. Pri objednávke v hodnote vyššej ako 100€, dobierku neplatíte.

• Bankový prevod - Ide o najpohodlnejší spôsob platby - veľmi rýchly a nemusíte manipulovať s peniazmi. Ušetríte na poštovnom a poplatkoch za dobierku. Platbu je nutné uskutočniť priamo na náš bankový účet: 2300354803/8330, a uviesť správny variabilný symbol. Pri platbe prevodom sa doba doručenia tovaru môže predĺžiť o dobu potrebnú na pripísanie peňazí na účet. Objednaný tovar Vám pošleme na zadanú adresu hneď, po pripísaní peňazí na účet.

• Online platba kartou - Objednávku zaplatíte cez platobnú bránu GoPay pohodlne a rýchlo. Platiť môžete kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, Maestro, MasterCard a MasterCard Electronic. Platba prebehne okamžite. 

Výhodou je, že platiť môžete bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje to podobne ako internet banking, no namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej karte. Zadávanie informácií, ktoré zadávate prebieha na zabezpečenej stránke GoPay, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

*Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty vydávajú.

• Online bankový prevod - cez platobnú bránu GoPay priamo z Vášho bankového účtu. Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný na zabezpečenú stránku GoPay, kde len zadáte údaje Vášho bankového účtu. Všetky ostatné údaje ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu budú vyplnené automaticky. Platba prebehne okamžite.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.


Všetky ceny sú uvedené vrátane 20% DPH.

Ak máte otázky alebo pripomienky k doprave vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať telefefonicky alebo emailom. My sa skontaktujeme sa s dopravcom a všetko za vás zariadime.  

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.