PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské neoprény, chráňte deti pred chladom

Detské neoprény v sebe spájajú ochranu pred chladom, odrením, UV žiarením a detskú hravosť s nadšením pre vodné hry. Aby detský neoprén správne plnil svoju ochrannú funkciu, je najdôležitejšie vybrať vhodnú veľkosť. Veľkosť vyberajte priamo na telo. Veľký neoprén by prepúšťal veľa vody, malý by prekážal pri pohybe. Obľúbené detské neoprény:

  • 1.5 mm hrubý neoprén Agama Silky pre deti od 0,5 do 9 rokov. Vyrobený z moderných, pružných materiálov, v ktorých sa malý plavec bude cítiť pohodlne a bezpečne. Neoprén Silky výborne ochráni váše dieťa na plaveckom výcviku v bazéne, i na dovolenke pri mori.
  • 1,5 a mm neoprén Cressi Baby Shorty pre deti od 2 do 10 rokov. Vyrobený z kombinácie pružného neoprénu a lycry, ktoré z neho robia univerzálny viacúčelévý neoprén do bazéna i na pláž.
  • Dlhý 3mm neoprén Agama Nemo Superstretch pre deti od 4 do 16 rokov. Neoprén má výborné tepelné vlastnosti je vhodný do i do chladnejšej vody. Neoprén môžete využiť na plaveckom krúžku v bazéne, na prírodných kúpaliskách i v mori.

V prípade potreby alebo otázok vám pri výbere radi poradíme. Neváhajte nás kontaktovať.

 
53
267153267
Značky
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom