Detské šnorchle

Pre deti do 14-15 rokov je vhodný kratší šnorchel s užším priemerom. Detské pľúca ešte nemajú dostatočnú kapacitu, aby vydýchli všetok vzduch cez "dospelácky" šnorchel. Použitý vzduch by tak ostal v šnorchli a dieťa ho opakovane vdychovalo. Preto sme vybrali šnorchle práve pre deti a ich potreby. Môžete si vybrať z troch typov:

  1. Suchý šnorchel. Desert Dry a Mini Dry sú veľmi kvalitné a bezpečné šnorchle. Okrem vlnolamu a výdychového ventilu majú aj vnútornú klapku, ktorá sa po ponorení uzavrie a do šnorchla nevpustí vodu.
  2. Polosuchý šnorchel. Bubble alebo Top junior sa pri ponorení neuzavrie, ale vďaka výdychovému ventilu odvedie ľahko a rýchlo všetku vodu zo šnorchla. Vlnolamom bráni špliechajúcej vode a menším vlnkám aby sa dostali do šnorchla. 
  3. Klasická dýchacia trubica, alebo mokrý šnorchel. Minigringo je jednoduchý šnorchel s antibakteriálnym, pohodlným náustkom za výbornú cenu.

Každý náš šnorchel je vyrobený z mäkého, prispôsobivého, antibakteriálneho silikónu. Vašim deťom poskytne istotu, bezpečie a slobodu pri objavovaní.

 

Najpredávanejšie

6
201620
Značky
Farba
Šnorchel

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom