PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské šnorchle

Pre deti s výškou do 150 cm je vhodný detský šnorchel, ktorý sa od štandardného (dospeláckeho) líši užším priemerom a kratšou dĺžkou. Detské pľúca ešte nemajú dostatočnú kapacitu, aby vydýchli všetok vzduch cez "dospelácky" šnorchel. Použitý vzduch by tak ostal v šnorchli a dieťa by ho opakovane vdychovalo. Preto sme vybrali šnorchle práve pre deti a ich potreby. Môžete si vybrať z troch typov:

  • Suchý šnorchel. Desert Dry a Mini Dry sú veľmi kvalitné a bezpečné šnorchle. Okrem vlnolamu a výdychového ventilu majú aj vnútornú klapku, ktorá sa po ponorení uzavrie a do šnorchla nevpustí vodu.
  • Polosuchý šnorchel. Bubble alebo Top junior sa pri ponorení neuzavrie, ale vďaka výdychovému ventilu odvedie ľahko a rýchlo všetku vodu zo šnorchla. Vlnolamom bráni špliechajúcej vode a menším vlnkám aby sa dostali do šnorchla. 
  • Mokrý šnorchel alebo klasická dýchacia trubica. Minigringo je jednoduchý šnorchel s antibakteriálnym, pohodlným náustkom za výbornú cenu.

Každý náš šnorchel je vyrobený z mäkého, prispôsobivého, antibakteriálneho silikónu. Vašim deťom poskytne istotu, bezpečie a slobodu pri objavovaní.

 
8
251825
Značky
Farba
Šnorchel

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom