PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

O nás

Od prvej chvíle sa snažíme v Plutvy.sk vybudovať si so zákazníkom priateľský vzťah. Okrem kvalitných produktov, ktoré poctivo vyberáme a testujeme, sa snažíme čo najviac poradiť a pomôcť. Usilujeme sa o to, aby návštevník nášho e-shopu alebo showroomu Plutvy.sk v Bratislave bol spokojný so svojím nákupom, a aby si vďaka nám ešte viac užil pobyt vo vode. 

Od konkurencie nás odlišujú najmä starostlivosť o zákazníkovkomunikácia a individuálny prístup ku každej objednávke. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám pomôžeme s výberom, poradíme, alebo odporučíme špeciálnu výbavu. Je pre nás dôležité, aby ste si vybrali správne, a so zakúpeným tovarom boli spokojní. Vo vode, na brehu i v biznise rešpektujeme partnerov i súperov, ctíme dohody a dodržiavame pravidlá

Ak vám môžme pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Kedykoľvek! Sme vám k dispozícii e-mailom, na tel. čísle 0944 90 90 04, na online chate  alebo osobne v našom showroome na Šustekovej 45.

 

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 

Bratislava predajňa plávanie šnorchlovanie otužovanie Plutvy.sk Plutvy.sk obchod plavanie v Bratislave