Nová adresa! Odberné miesto a showroom Plutvy.sk nájdete na Šustekovej 10.

O nás

 Voda je naša vášeň!

Voda je živel, ktorý prináša život, energiu, nadšenie, emócie, krásne okamihy, úsmevné príhody i nečakané stretnutia a situácie. Vo vode, na brehu i v biznise rešpektujeme partnerov i súperov, ctíme dohody a dodržiavame pravidlá

Od konkurencie nás odlišujú najmä starostlivosť o zákazníkovkomunikácia a individuálny prístup ku každej objednávke. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám pomôžeme s výberom, poradíme, odporučíme. Je pre nás dôležité, aby ste si vybrali správne, a so zakúpeným tovarom boli spokojní. Preto sa neváhajte na nás obrátiť. Kedykoľvek! 

NÁŠ TÍM

Lukáš sa denne stará o vaše objednávky a maximálnu spokojnosť. Rád vám poradí pri výbere, zistí dostupnosť alebo pomôže so správnou veľkosťou. Lukáš má rád ruštinu a poriadok.

Djibril má na starosti vizuálnu stránku eshopu aj nášho showroomu, ale vie pomlcť s čímkoľvek. Skvele fotí, natáča videá a aj keď tomu nechce veriť, je dobrý obchodník. Učí sa čínsky a prevádkuje vlastný fotoblog.

Juraj. Ako klasický spoluzakladateľ si prešiel všetkými pozíciami vo firme. Dnes sa stará o rozvoj e-shopu, spolopráce a vo voľnom čase píše popisky tovaru. 

Lenka. Spoluzakladateľka, ktorá budovala e-shop od prvého nápadu. Aktuálne, ak jej to syn dovolí, nám externe pomáha.

Ak čokoľvek potrebujete, neváhajte nás osloviť. Sme vám k dispozícii e-mailom, na tel. čísle 0944 90 90 04, na online chate  alebo osobne v našom showroome na Šustekovej 10.

 O nás, ako vznikol obchod a e-shop Plutvy.sk

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.