Milí zákazníci, predajňa je z preventívnych dôvodov zatvorená. Všetky online objednávky vybavujeme okamžite. #spolutozvladneme

O nás

Od prvej chvíle sa snažíme v Plutvy.sk vybudovať si so zákazníkom priateľský vzťah. Okrem kvalitných produktov, ktoré poctivo vyberáme a testujeme, sa snažíme čo najviac poradiť a pomôcť. Usilujeme sa o to, aby návštevník nášho e-shopu alebo showroomu Plutvy.sk v Bratislave bol spokojný so svojím nákupom, a aby si vďaka nám ešte viac užil pobyt vo vode. 

Od konkurencie nás odlišujú najmä starostlivosť o zákazníkovkomunikácia a individuálny prístup ku každej objednávke. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám pomôžeme s výberom, poradíme, alebo odporučíme špeciálnu výbavu. Je pre nás dôležité, aby ste si vybrali správne, a so zakúpeným tovarom boli spokojní. Vo vode, na brehu i v biznise rešpektujeme partnerov i súperov, ctíme dohody a dodržiavame pravidlá

Ak vám môžme pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Kedykoľvek! Sme vám k dispozícii e-mailom, na tel. čísle 0944 90 90 04, na online chate  alebo osobne v našom showroome na Šustekovej 45.

 Sme profesionáli, ktorí vám ochotne poradia

 

daniela-plutvy-sk

Daniela

Daniela sa spolu s Baškou starajú o vaše objednávky a maximálnu spokojnosť. Ochotne vám poradí, zistí dostupnosť alebo pomôže so správnou veľkosťou. Miluje Miška, cvičenie a svoju mačku Zoey.

baska-plutvy-sk

Baška

Baška sa spolu s Danielou starajú o vaše objednávky a maximálnu spokojnosť. Ochotne vám poradí pri výbere. Popri práci sa venuje trénovaniu plávania detí i dospelých.

djibril-plutvy-sk

Djibril

"Džibril" zastrešuje kreatívnu časť nášho e-shopu a reklamu. Vynikajúco fotí, točí videá, a aj keď tomu nechce veriť, je dobrý obchodník. Ak treba, pomôže s čímkoľvek. Hovorí mnohými jazykmi a prevádzkuje vlastný fotoblog.

majka


Maja

Majka Maja sa stará o vaše objednávky a maximálnu spokojnosť. Ochotne vám poradí pri výbere, zistí dostupnosť alebo pomôže so správnou veľkosťou. Miluje Peťa, rock a poriadok.

lenka


Lenka

Spoluzakladateľka, ktorá budovala e-shop od prvého dňa. Okrem iného nastavila vysokú úroveň našej zákazníckej starostlivosti. Aktuálne, ak jej to synovia dovolia, nám externe pomáha.

juraj


Juraj

Spoluzakladateľ, ktorý si prešiel všetkými pozíciami vo firme. Dnes vedie spoločnosť, stará sa o výber produktov a nové spolupráce. Má dve malé deti a veľkého psa. 


Užitočné informácie