Voda je naša vášeň

Voda je živel, ktorý prináša život, energiu, nadšenie, emócie, krásne okamihy, úsmevné príhody i nečakané stretnutia a situácie. Vo vode, na brehu i v biznise rešpektujeme partnerov i súperov, ctíme dohody a dodržiavame pravidlá

Od konkurencie nás odlišujú najmä starostlivosť o zákazníkovkomunikácia a individuálny prístup ku každej objednávke. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám pomôžeme s výberom, poradíme, odporučíme. Je pre nás dôležité, aby ste si vybrali správne, a so zakúpeným tovarom boli spokojní. Preto sa na nás neváhajte obrátiť. Kedykoľvek! 

Od prvej chvíle sa snažíme vybudovať si so zákazníkom priateľský vzťah. Okrem kvalitných produktov, ktoré poctivo vyberáme a testujeme, sa snažíme čo najviac poradiť a pomôcť. Usilujeme sa o to, aby návštevník nášho e-shopu Plutvy.sk alebo showroomu v Bratislave bol spokojný so svojím nákupom, a aby si vďaka nám ešte viac užil pobyt vo vode. 


Náš tím

 majka    djib    juraj

 Maja

Palubný asistent. Denne sa stará o vaše objednávky a maximálnu spokojnosť. Rada vám poradí pri výbere, zistí dostupnosť alebo pomôže so správnou veľkosťou. Maja má rada rock a poriadok.

 

Djibril [džibril]

Kreatívna hlava. Má na starosti vizuálnu stránku eshopu aj nášho showroomu, ale vie pomôcť s čímkoľvek. Skvele fotí, natáča videá a aj keď tomu nechce veriť, je dobrý obchodník. Učí sa čínsky a prevádzkuje vlastný fotoblog.

 

Juraj

Veliteľ lode. Ako klasický spoluzakladateľ si prešiel všetkými pozíciami vo firme. Dnes sa stará o rozvoj e-shopu, spolupráce a vo voľnom čase píše popisy tovaru. Má rád Chorvátsko, hokejbal a dobré jedlo. 

 

Lenka. Spoluzakladateľka, ktorá budovala e-shop od prvého nápadu. Aktuálne, ak jej to synovia dovolia, nám externe pomáha.

Ak čokoľvek potrebujete, neváhajte nás osloviť. Sme vám k dispozícii e-mailom, na tel. čísle 0944 90 90 04, na online chate  alebo osobne v našom showroome na Šustekovej 10.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.