Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Neoprénové topánky

Neoprénové topánky veľmi účinne chránia nohy pred kameňmi, chladom a spríjemňujú pobyt v chladnej vode. Vhodné sú aj na beh okolo jazera pre zahriatie vášho tela po studenom kúpeli. Na výber je niekoľko modelov s rôznymi hrúbkami neoprénu. 

Nízke (členkové) topánky

Členkové topánky sú veľmi obľúbené. Poskytujú nám všetko, čo na otužovanie potrebujeme. Vyrábajú sa s pevnou podrážkou, ktorá chráni nohy pred kameňmi a nerovnosťami v jazere. 

V našej ponuke nájdete nízke neoprénové topánky s rôznymi hrúbkami. Veľmi obľúbené sú Agama Rock 3.5 mm a HIKO Sneaker 3 mm so spevnenou špičkou a pätou.

Vysoké topánky

K dispozícii sú aj vysoké, pevné neoprénové topánky s vyššou a pevnejšou podrážkou. Päta i špička je spevnená, čo oceníte hlavne pri chodení po nespevnenom teréne. Ich najväčšími výhodami je postranný zips, ktorý sa tiahne po celej dĺžke, čo veľmi uľahčuje obúvanie a vyzúvanie so skrehnutými rukami a taktiež chránia vaše členky po celom obvode.

Veľmi obľúbené sú Agama Stream s 5 mm hrubým neoprénom alebo HIKO Surfer hrubé 4mm.

Ak si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa pýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás! 
 

Najpredávanejšie

21
4412144
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom