Neoprénové topánky

Neoprénové topánky spoľahlivo chránia nohy pred chladom vody a ostrými, či klzkými kameňmi. Pomáhajú spríjemniť a predĺžiť pobyt vo vode, predchádzať poraneniu a sú vhodné aj na cvičenia pre zahriatie tela po studenom kúpeli. Máme pre vás na výber niekoľko modelov s rôznymi hrúbkami neoprénu - na otužovanie sú ideálne 3 - 3,5mm topánky, ktoré poskytujú optimálnu tepelnú izoláciu.

Nízke topánky

Členkové topánky sú veľmi obľúbené pretože poskytujú všetky kvality potrebné na otužovanie. Majú pevnú podrážku, ktorá chráni nohy pred kameňmi a nerovnosťami vo vode, vďaka čomu je otužovanie pohodlnejšie.

V našej ponuke nájdete viaceré modely nízkych neoprénových topánok a najobľúbenejšie z nich sú topánky HIKO Sneaker so spevnenou špičkou a pätou. Obľubu si získali aj vďaka remienku so suchým zipsom, ktorým sa jednoducho prispôsobujú širokému aj úzkemu chodidlu. Pohodlne sa obúvajú a sú vhodné ako pre dámy, tak aj pre pánov.

Vysoké topánky

Vysoké neoprénové topánky sú pevnejšie a majú hrubšiu a stabilnejšiu podrážku. Päta aj špička je spevnená, čo ocenia hlavne tí otužilci, ktorí často chodia po nerovnom a členitom teréne. Ich najväčšou výhodou je postranný zips po celej dĺžke topánky, čo veľmi uľahčuje obúvanie a vyzúvanie so skrehnutými rukami.

Veľmi obľúbené sú topánky Hiko Rafter s 5 mm hrubým neoprénom alebo HIKO Surfer hrubé 4mm.

Ak si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa nás opýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás! 
 

Najpredávanejšie

2
831283
Značky
 
 
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom