PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové obleky na potápanie

Neoprény v našej ponuke chránia telo pred chladom, odreninami a UV žiarením pri šnorchlovaní, ale aj ďalších vodných športoch a aktivitách ako napríklad potápanie, freediving, spearfishing, kajakovanie, rafting a iné.

Neoprénové oblečenie v našej ponuke je vyrobené z kvalitného  materiálu, presne zvolenou kombináciou hrúbok a vlastností. Do detailov prepracované obleky poskytujú užívateľom nielen ochranu pred chladom, ale aj ochranu pred tlakom vody, ktorá je vyvíjaná na telo vo veľkých hĺbkach. Pohodlné obliekanie a vyzliekanie zabezpečujú zipsy, ktoré sa nachádzajú buď na zadnej alebo na prednej strane neoprénov, vždy s ohľadom na užívateľovo pohodlie.

Vhodným doplnkom ku kvalitným neoprénom sú neoprénové topánky či rukavice, alebo do veľmi chladnej vody, či na dlhé ponory neoprénové kukly a vesty.

Neoprény sú intuitívne rozdelené podľa hrúbky. Pri jednotlivých produktoch, pod každým popisom nájdete prehľadnú tabuľku veľkostí, ktorá vám poslúži pri určení vašej veľkosti. Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať.

 

 
7
72317723
Značky
 
Aplikácie
Hrúbka
Neoprén
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom