PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské plutvy

Detské plutvy sú vhodné pre začínajúceho plavca i skúseného malého potápača. Kvalitné detské botičkové a remienkové plutvy sú vyrobené z reaktívnych plastov a gumových prímesí, s dôrazom na ohybnosť a pohodlnosť. Topánky sú vyrobené z mäkkej termogumy, anatomicky tvarované a pohodlné, tak aby sa prispôsobili detskej nožičke, netlačili a plynule prenášali silunôh do plutiev. Plutvičky vyberáme podľa príležitosti na ktoré ich budeme používať, pričom prihliadame na schopnosti dieťaťa. 

  • Na šnorchlovanie, plávanie a pre plavecké kurzy sú najlepším výberom botičkové plutvy Agua  a Clio, s uzavretou pätou, ktoré výborne sedia na nožičke.
  • Na dovolenkové šnorchlovanie potešíte najmenších remienkovými plutvami Aqualung Amika alebo Palau Kid, ktoré deťom vďaka nastaviteľným remienkom budú dlho robiť radosť.

Všetky detské plutvy v našej ponuke sú mäkké, ľahké, anatomicky tvarované a vyrobené s ohľadom na zdravie a bezpečnosť vašej ratolesti. Samozrejme vám radi poradíme s výberom plutvičiek pre vášho malého dobrodruha i zodpovieme na vaše dotazy.

 
8
501850
Značky
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom