Potápačské masky

Potápačská maska je jedna z najdôležitejších a najosobnejších častí výbavy potápača. Vďaka kvalitnej maske si môžete naplno vychutnať všetky detaily podmorského sveta. Všetky masky z našej ponuky majú Cressi Big EyesEvolution, potápačské masky na Plutvy.sktemperované šošovky, vsadené do pevného, bezpečného rámu, sú vyrobené z antialergického, mäkkého silikónu a poskytujú výbornú viditeľnosť do všetkých smerov.

Ako vybrať potápačskú masku ? Pri výbere masky dbajte na kvalitu a priľnavosť silikónu, ktorý nielen dobre utesní masku, ale vám zaručí pohodlie aj pri dlhšom ponore. Väčšie šošovky vám zaručia väčší prehľad, možnosť lepšie a rýchlejšie reagovať. Tvar rámu by mal kopíroval typ tváre. Ak máte úzku tvár, vyberajte si menšiu, užšiu masku. Naopak, ak máte gulatší typ tváre, vyberajte si väčšiu, širšiu masku.

Všetky masky na potápanie môžete využiť i pri šnorchlovaní. Tie s menším objemom i na freediving. V ponuke máme dioptrické masky, masky pre dámy s drobnejšou tvárou i pánov s fúzmi. Ak si nie ste istý, alebo máte otázky, radi vám pri výbere poradíme.

 

Najpredávanejšie

12
88 11288
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.