Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Plavecké bóje

Plavecká bója je vynikajúca pomôcka, ktorá poskytuje plavcom bezpečie pri plávaní v otvorených vodách. Niekedy sú označované aj ako nafukovacie bóje, plávacie vaky alebo bezpečnostné plaváky. Aké sú ich výhody?

  • Zvyšujú viditeľnosť v jazerách, moriach a iných otvorených vodných plochách. Jasná farba plaveckej bóje je navrhnutá tak, aby bola viditeľná na vodnej ploche a tak vás ľudia okolo ľahko uvidia.
  • V prípade kŕča alebo únavy poskytujú možnosť oddýchnuť si a prečkať kým naberiete silu pokračovať v plávaní. 

 

Plaveckú bóju môže využívať plavec každej úrovne, od triatlonistov až po nováčika. Pohodlne sa upevní popruhom na pás a voľne pláva za vami. Nezavadzia a nespomaľuje. 

V našej ponuke nájdete plaváky rôznych veľkostí, typov, a prevedení. Delíme ich na 2 základné skupiny:

Plavecká bója bez úložného priestoru

Jednoduchá a cenovo najdostupnejšia plavecká bója. Jej jedinou a hlavnou úlohou je zvýšiť viditeľnosť plavca a tak ho chrániť pred loďami, vodnými skútrami alebo paddlermi a taktiež poskytuje možnosť oddýchnuť si pri ťažkostiach počas plávania. Takýmto modelom je nafukovací plavák BornToSwim Light.

Plavecká bója s úložným priestorom

Plavecké bóje s úložným priestorom sú okrem nafukovacej komory vybavené aj odkladacou (úložnou) komorou, ktorá poskytuje veľký úložný priestor, do ktorého zmestíte kľúče, peňaženku, okuliare, energetický gél, fľašu vody atď. Veľmi obľúbeným modelom je nafukovací plavák BornToSwim a plavecká bója ZONE3 Dry Bag s objemom až 28L. Táto má navyše 3 komory - 1 úložnú a 2 vzduchové pre vyšší vztlak. Pre plavcov, ktorý sa potrebujú počas plávania ľahko dostať do úložného priestoru máme plavák ZONE3 Donut

V našej ponuke nájdete aj plavecké bóje pre SwimRun disciplínu. Tieto sa vyznačujú možnosťou nosiť bóju aj ako batoh na chrbte. Je ním napríklad nafukovací plavák BornToSwim SwimRun a plavecká bója Zone3 SwimRun.

V prípade, že si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa pýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás! 
 

Najpredávanejšie

19
6711967
Značky
 
Aplikácie
Farba
Kritérium

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom