PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké bóje

Plavecká bója je vynikajúca pomôcka, ktorá poskytuje plavcom bezpečie pri plávaní v otvorených vodách. Niekedy sú označované aj ako nafukovacie bóje, plávacie vaky alebo bezpečnostné plaváky. Plaveckú bóju môže využívať plavec každej úrovne, rekreačný plavec, kondičný plavec, triatlonista aj otužilec. Pohodlne sa upevní popruhom na pás a voľne pláva za vami. Nezavadzia a nespomaľuje.

3 hlavné dôvody prečo sú bóje vo výbave väčšiny plavcov:

  • Zvyšujú viditeľnosť v jazerách, moriach a iných otvorených vodných plochách. Reflexnú farbu na vodnej hladine neprehliadnete vy, ani jazdec na vodnom skútri, ani okoloidúci z brehu.
  • Poskytujú bezpečnú oporu v prípade kŕčaúnavy, alebo ak si chcete pri dlhšom plávaní oddýchnuť.
  • Suchý úložný priestor vám umožní zobrať so sebou kľúč od auta, telefón, doklady, peniaze.

 

NAJLEPŠIE bójE s úložným priestorom

plavecké bóje s úložným priestoromBóje s úložným priestorom sú okrem nafukovacej komory vybavené aj odkladacou suchou komorou, ktorá poskytuje veľký úložný priestor, do ktorého zmestíte kľúče, peňaženku, okuliare, energetický gél, malú fľašu vody. Veľmi obľúbenými modelmi sú veľká plavecká bója Mad Wave a menší nafukovací plavák BornToSwim.

NAJDOSTUPNEJŠIA bója bez úložného priestoru

Jednoduchá a cenovo dostupná plavecká bója zvýši viditeľnosť plavca, a tak ho chrániť pred loďami, vodnými skútrami alebo paddlermi, a taktiež poskytuje možnosť oddýchnuť si pri ťažkostiach počas plávania. Takýmto modelom je obľúbená plavecká bója Mad Wave VS.

Sme tu pre vás! V prípade, že si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa pýtať. Radi vám pomôžeme.

Mad Wave oficiálny distribútor na Slovensku Plutvy.sk

 
4
671467
Značky
 
Aplikácie
Farba
Kritérium

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom