PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové plavky, tričká a šortky

Neoprénové plavky slúžia na vytvorenie tepelného komfortu počas pobytu v chladnej vode, a tým ho spríjemniť a predĺžiť. Vďaka výbornej termoizolácii a nepriedušnej štruktúre, sú vhodné pre ľudí so zdravotnými problémami, ako sú napríklad zápaly močových ciest, pre otužilcov a zimných plavcov a na rôzne vodné športy, ako je SUP, kajaking, rafting, surfovanie, šnorchlovanie a podobne.

Ak vám je zima pri plávaní v bazéne, vyskúšajte celotelové neoprénové plavky HydroStar SLS. Absencia rukávov zabezpečí neobmedzený pohyb rúk, moderný dizajn a kvalitné spracovanie oslovia aj náročného zákazníka. Pre otužilcov a zimných plavcov, ktorí potrebujú chrániť citlivé časti tela výborne poslúžia 3 mm šortky Hiko a šortky Salvimar Bermuda 2,5mm. Na vodné športy v chladnejšej vode odporúčame zvoliť napríklad krátke šortky Hiko 1,5mm alebo tielko SoprasSub.

Plavky sa líšia dĺžkou, hrúbkou a samozrejme strihom. Do teplejších vôd (cca 24-27°C) sú vhodné plavky z 1,5 - 2 mm neoprénu a uprednostňujú sa kratšie šortkové, u dám klasické jednodielne strihy. V chladnejšej vode pod 24°C oceníte už hrubší, 2,5 - 3 mm, neoprén a 3/4 či dlhé nohavice. Netreba však zabúdať na fakt, že každý človek vníma chlad odlišne, a preto sa treba pri výbere plaviek riadiť vlastnými skúsenosťami a potrebami. 

 
38
151138151
Značky
 
 
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom