Neoprénové plavky a šortky

Neoprénové plavky slúžia na udržanie tepelného komfortu počas dlhšieho pobytu v chladnej vode. Vďaka dobrej termoizolácii citlivých častí tela sú veľmi vhodné pre ľudí trpiacimi zdravotnými problémami, ako sú napríklad zápaly močových ciest. 

Plavky sa líšia dĺžkou, hrúbkou a samozrejme strihom. Do teplejších vôd (cca 24-27°C) sú vhodné plavky z 1,5-2 mm neoprénu a uprednostňujú sa kratšie šortkové, u dám klasické plavkové, strihy. V chladnejšej vode pod 24°C oceníte už hrubší, 2,5-3 mm, neoprén a 3/4 či dlhé nohavice. Netreba však zabúdať na fakt, že každý človek vníma chlad odlišne a preto sa treba pri výbere plaviek riadiť vlastnými skúsenosťami a potrebami. 

Ak vám je zima pri plávaní v bazéne, vyskúšajte celotelové neoprénové plavky Cressi Termico. Absencia rukávov zabezpečí neobmedzený pohyb rúk, moderný dizajn a kvalitné talianske spracovanie oslovia aj náročného zákazníka. Pre otužilcov a zimných plavcov, ktorí potrebujú chrániť citlivé časti tela výborne poslúžia 3 mm šortky Hiko. Na letné vodné športy zas zvoľte krátke šortky Hiko Symbio Cutty z kombinácie 0,5 mm neospanu a 1,5 mm neoprénu.

 

Najpredávanejšie

41
166141166
Značky
 
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom