Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Detské plavecké okuliare a masky

Detské plavecké okuliare vyberáme s veľkým dôrazom na pohodlie, bezpečnosť a potreby detí. Všetky naše okuliare sú vyrobené z hypoalergénneho silikónu, sú osadené nerozbitnými šošovkami a jednoducho sa nasadzujú a používajú. Detské okuliare na plávanie vyberáme podľa veku dieťaťa a typu tváričky:detské plavecké okuliare, obchod, predajňa v Bratislave

  • Pre najmenšie deti sú plavecké okuliare nevyhnutné, pretože chránia oči pred chlórom a povzbudzujú ich v plávaní, budujú sebadôveru. Obľúbené sú najmä mäkké, pohodlné masky s dobrým tesneníma veľkým remienkom, ktoré ako Speedo Sea Squad a Seal Kid, alebo  Cressi Baloo.
  • Juniorské okuliare sú určené starším plavcom od 7-8 rokov, ale veľmi často sadnú aj ženám s menšou tvárou. Šošovky poskytujú široký rozhľad, rám je väčší, veľmi pohodlný aby netlačil ani pri dlhšom plávaní. Obľúbené modely sú Speedo Vanquisher a Kayenne Junior.
  • Špecialitou v našej ponuke sú plavecké sety. Happy s maskou a plutvami pre začínajúcich plavcov. A Tender s neoprénom, ktorý ochráni vaše deti pred chladom a odrením.

Detské i juniorské plavecké okuliare prinesú vašim deťom veľa radosti, zdravý pohyb, nové zážitky a návyky. 

Najpredávanejšie

8
501850
Značky
 
 
Farba
Silikón
Vek, určenie

Stránka 1 z 2 - 41 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 41 položiek celkom