Showroom otvorený už od 8.00! Viac info

Plavecké čiapky

Plavecké čiapky chránia vlasy a uši pred chlórovou i slanou vodou a vytvárajú tepelnú izoláciu, čím udržujú hlavu plavca neustále v teple. Moderné čiapky na plávanie sú najčastejšie vyrobené z lycry, latexu alebo silikónu.

  • Lycrové, textilné a polyestérové čiapky prepúšťajú vodu a teplo udržujú len symbolicky. Sú však veľmi príjemné na nosenie, a ich hlavnou úlohou je držať vlasy pokope, aby neprekážali pri plávaní. Odporúčame ich najmä na bazénové plávanie, či plávanie v teplej vode. Vhodné sú pre plavcov a plavkyne s dlhými vlasmi, ktoré pod plaveckou čiapkou nezavadzajú a neuvoľňujú sa do vody. 
  • Latexové a silkónové čiapky neprepúšťajú vodu, sú elastické, prispôsobivé, udžujú tepelný komfort a majú dlhú životnosť. Po ich hladkom povrchu sa voda výborne kĺže, čo umožňuje plynulejšie a rýchlejšie plávanie. Pri obliekaní a vyzliekaní však silikón "ťahá" najmä dlhšie vlasy. Vhodné sú pre plávanie v bazéne i vonku. 
  • Novinkou sú kombinované čiapky, keď vnútorná vrstva je príjemná, ktorá neťahá vlasy, vonkajšia je silikónová, alebo polyuretánová, ktorá neprepúšťa vodu. Veľmi obľúbená je kombinovaná čiapka Speedo Pace.
  • Neoprénové čiapky výborne držia teplo a sú vhodné na plávanie v chladnej vode a otužovanie.
  • Plavcom s dlhými vlasmi je určená čiapka Speedo Long hair s veľkým objemom.


Výborné skúsenosti máme s plaveckými čiapkami značky Cressi a Speedo. Tie sú vyrobené z kvalitných, príjemných a odolných materiálov. Vyberáme čiapky s jemným, jednoduchým dizajnom i čiapky doplnené atraktívnymi vzormi, ktoré okamžite zaujmú. Čiapky výborne sadnú ženám i mužom, ak nie je napísané inak, sú univerzálnej veľkosti.

 

Najpredávanejšie

3
18 1318
Značky
 
 
Farba

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.