Vianočné darčeky môžete u nás vymeniť alebo vrátiť až do 31.1.2024. Viac informácií ...

Špeciálne plavecké čiapky

Špeciálne plavecké čiapky sa od klasických silikónových čiapok na plávanie odlišujú svojim tvarom či použitým materiálom. Kategória je vytvorená pre plavcov, ktorým klasické silikónové čiapky nevyhovujú a hľadajú pohodlnejšie, či jednoduchšie riešenia. Nájdete tu čiapky typu:

  • Long Hair - čiapka navrhnutá pre dámy a pánov, ktorí majú dlhšie vlasy. V oblasti záhlavia sú tvarované tak, aby poskytli dostatok miesta pre cop alebo tzv. drdol, či vrkoč. Po správnom nasadení udržiavajú vlasy suché.
  • Big - čiapky so zväčšeným objemom aj obvodom vhodné pre plavcov, ktorým sú klasické plavecké čiapky malé. Sú obzvlášť pohodlné a ich nasádzanie je jednoduchšie.
  • Reversible / Reversedva dizajny v jednom kuse. Vnútorná strana čiapok Reversible má odlišné farebné prevedenie ako vonkajšia strana, čo umožňuje ich striedanie. Štruktúrou a funkciou sú obe strany rovnaké - chránia vlasy pred namočením a pomáhajú s dynamikou plávania.
  • Pacealternatíva medzi silikónovými a textilnými čiapkam. Vnútorná strana čiapok je polyesterová, vďaka čomu sa veľmi ľahko nasádza a neťahá vlasy. Vonkajšia strana je upravená polyuretánom, po ktorom sa voda hladko kĺže, a zabraňuje vniknutiu vody. Čiapky Pace či Ultra Pace nie sú tak pružné ako silikónové čiapky, preto sú menej odolné voči zatečeniu.
  • Bubble - čiapky s bublinkovou štruktúrou, v ktorej sa ukladá vzduch. Vďaka prebytočnému vzduchu pomáhajú s nadľahčovaním a miernym ohrievaním hlavy. Ideálne pre začiatočníkov, do kúpeľov alebo pre plavcov, ktorí cítia mierny chlad v oblasti uší alebo temena.
  • Polyester - textilné čiapky pre plavcov, ktorí oceňujú komfort. Na rozdiel od silikónových čiapok neťahajú vlasy ale nechránia pred prenikaním vlhkosti a vody. Plnia však hygienické zásady plavárni, kúpeľov, wellness alebo aqua-parkov.

 

Kategória nezahŕňa neoprénové čiapky pretože sú svojou štruktúrou, použitím a termoizolačnou funkciou odlišné.

 
3
181318
Značky
 
Typ

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom