PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Špeciálne plavecké čiapky

Špeciálne plavecké čiapky sa od klasických silikónových čiapok na plávanie odlišujú svojim tvarom či použitým materiálom. Kategória je vytvorená pre plavcov, ktorým klasické silikónové čiapky nevyhovujú a hľadajú pohodlnejšie, či jednoduchšie riešenia. Nájdete tu čiapky typu:

  • Long Hair - čiapka navrhnutá pre dámy a pánov, ktorí majú dlhšie vlasy. V oblasti záhlavia sú tvarované tak, aby poskytli dostatok miesta pre cop alebo tzv. drdol, či vrkoč. Po správnom nasadení udržiavajú vlasy suché.
  • Big - čiapky so zväčšeným objemom aj obvodom vhodné pre plavcov, ktorým sú klasické plavecké čiapky malé. Sú obzvlášť pohodlné a ich nasádzanie je jednoduchšie.
  • Reversible / Reversedva dizajny v jednom kuse. Vnútorná strana čiapok Reversible má odlišné farebné prevedenie ako vonkajšia strana, čo umožňuje ich striedanie. Štruktúrou a funkciou sú obe strany rovnaké - chránia vlasy pred namočením a pomáhajú s dynamikou plávania.
  • Pacealternatíva medzi silikónovými a textilnými čiapkam. Vnútorná strana čiapok je polyesterová, vďaka čomu sa veľmi ľahko nasádza a neťahá vlasy. Vonkajšia strana je upravená polyuretánom, po ktorom sa voda hladko kĺže, a zabraňuje vniknutiu vody. Čiapky Pace či Ultra Pace nie sú tak pružné ako silikónové čiapky, preto sú menej odolné voči zatečeniu.
  • Bubble - čiapky s bublinkovou štruktúrou, v ktorej sa ukladá vzduch. Vďaka prebytočnému vzduchu pomáhajú s nadľahčovaním a miernym ohrievaním hlavy. Ideálne pre začiatočníkov, do kúpeľov alebo pre plavcov, ktorí cítia mierny chlad v oblasti uší alebo temena.
  • Polyester - textilné čiapky pre plavcov, ktorí oceňujú komfort. Na rozdiel od silikónových čiapok neťahajú vlasy ale nechránia pred prenikaním vlhkosti a vody. Plnia však hygienické zásady plavárni, kúpeľov, wellness alebo aqua-parkov.

 

Kategória nezahŕňa neoprénové čiapky pretože sú svojou štruktúrou, použitím a termoizolačnou funkciou odlišné.

 
3
181318
Značky
 
Typ

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom