PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové ponožky

Neoprénové ponožky skvelo chránia nohy aj prsty pred chladom vody a odieraním od plutiev či topánok. Sú vhodné aj na chôdzu po rozhorúčených alebo zamrznutých povrchoch; po piesku pri hraní volejbalu alebo cvičení jogy. Majú výborné termoizolačné vlastnosti preto sú skvelé aj pre zimných plavcov a otužilcov, ktorým pomáhajú predĺžiť a spríjemniť pobyt vo vode. 

NÍZKE PONOŽKY

Členkové ponožky sú obzvlášť vhodné pre plavcov a otužilcov, ktorým je chladno hlavne na prsty a priehlavok. Uľahčujú pohyb po klzkom povrchu a veľmi jednoducho sa obúvajú. Medzi obľúbené modely patria 1,5mm ponožky Agama Beta a hrubšie 3mm Umberto Pelizzari

VYSOKÉ PONOŽKY

Okrem prstov a priehlavku chránia pred chladom vody celý členok a prvú tretinu lýtka. Sú vhodné pre zimných plavcov, ktorý pociťujú intenzívny chlad alebo používajú neoprénovú kombinézu, kde vytvárajú plynulý prechod bez obnaženého miesta. Najpredávanejšie modely sú Salvimar Comfort dostupný v 3 a 5mm prevedení, podobne ako ponožky HIKO NEO 3mm a 5mm.

Ak si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa nás opýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás!

 
9
671967
Značky
 
 
 
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom