PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské plavecké čiapky

Detské plavecké čiapky plnia niekoľko dôležitých funkcií a patria k základnej výbave plaveckých kurzov. Predchádzajú prechladnutiu, zápalom uší* a v bazéne chránia vlasy a ich kvalitu pred chlórovou vodou. Detské čiapky vyberáme z kvalitných hypoalergénnych materiálov a s veselými vzormi, ktoré sa zapáčia každému malému plavcovi, pomáhajú dieťa v kolektíve odlíšiť a zviditeľniť.

  • Polyesterové, textilné čiapky sú výborné hlavne pre menšie deti a bábätká na začiatočnícke plavecké kurzy. Ich hlavnou úlohou je hygiena - zabraňujú vypadávaniu vlasov do bazéna, vlasy neťahajú a držia ich mimo tváre. Keďže po zanorení premokajú, sú často využívané aj v kombinácií so silikónovými plaveckými čiapkami ako podkladová vrstva pre uľahčenie navliekania. Najpredávanejšie sú čiapky Aqua-Speed a Arena Polyester.
  • Silikónové plavecké čiapkynajčastejšie používané na plaveckých kurzoch a v plaveckých školách. Sú veľmi pružné a vhodné aj pre deti s citlivou pokožkou. Ľahko sa navliekajú a prispôsobujú sa viacerým typom detskej hlavičky. Rozprávkové zvieratká na čiapke potešia najmä menšie deti, pre ktoré odporúčame detskú čiapku Kiddie alebo čiapku Crazy Zoo. Starším deťom a juniorom odporúčame čiapku BornToSwim. Dievčatám a chlapcom s veľmi dlhými vlasmi často vyhovuje čiapka Speedo Long Hair alebo Aqua-Speed Bounty.
  • Kombinované čiapky majú vnútornú vrstvu vyrobenú z polyesteru, lycry či nylónu a vonkajšiu z vodeodolného polyuretánu. Po zanorení čiapka premoká, avšak veľkou výhodou je, že neťahá vlasy, je extra pohodlná a umožňuje hladké stekanie špliechajúcej vody. Najobľúbenejšou kombinovanou čiapkou je Speedo Pace.

* V prípade, že je dieťa náchylné na opakované zápaly uší alebo mu je voda v ušiach mimoriadne nepríjemná, odporúčame plaveckú čiapku kombinovať so silikónovými štupľami do uší alebo s neoprénovou čelenkou 
4
301430
Značky
 
Farba
Kritérium
Materiál
Vek, určenie

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom