PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Jednoduchá výmena tovaru

 

Nesadla vám veľkosť? Nevadí! Nepoužitý a nepoškodený tovar vám do 30 dní jednoducho vymeníme. Nie je možné vymieňať tovar na zakázku, personalizovaný tovar a produkty so znakmi používania. Podronosti si môžete prečítať v našich Obchodných podmienkach. Prípadne sa nás neváhajte opýtať telefonicky, alebo cez online chat.


VÝMENA TOVARU OSOBNE

Osobne je tovar možné vymeniť  v našej predajni Plutvy.sk na Šustekovej 45 v Bratislave.

Spolu s tovarom stačí priniesť 2 informácie:

  1. číslo vašej objednávky
  2. názov tovaru alebo kód a veľkosť, ktorú potrebujete


Ak je tovar na výmenu skladom, uskutočníme ju okamžite. Ak je potrebné tovar objednať, v čo najkratšom čase ho pripravíme a budeme vás informovať o možnosti vyzdvihnutia.

VÝMENA POŠTOU ALEBO KURIÉROM

Zabaľte tovar a spolu s vyplneným formulárom pre výmenu tovaru, ho pre vás najjednoduchším a najlacnejším spôsobom pošlite na našu adresu:


Plutvy s.r.o.
Šusteková 45
85104 Bratislava

Tovar neposielajte na dobierku. Vo vlastnom záujme balík pošlite ako doporučený. Zásielka tým získa evidenčné číslo, pod ktorým je možné ju sledovať.


Produkty z viacerých objednávok môžete odoslať, alebo priniesť na výmenu spolu. Len nezabudnite na potrebné informácie. 

V prípade, že pri výmene vznikne finančný rozdiel, budeme vás o tejto skutočnosti informovať a dohodneme sa na spôsobe uhradenia.

Máte otázky ? Potrebujete pomoc? Kontaktujte nás cez online chat, alebo telefonicky, Radi vám okamžite pomôžeme.

Ďalšie užitočné odkazy