PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Hľadáme asistentku predaja

 

Dobrý deň,

do predajne Plutvy.sk hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu asistent predaja

 

NÁPLŇ PRÁCE

asistent predaja športový obchod Bratislava 2023Komunikácia so zákazníkmi, priamy predajpríprava a vybavovanie objednávok z eshopu. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu so zákazníkmi, pri výbere produktov ochotne pomáhame a radíme.

Pracujeme od pondelka do piatku od 8:30 do 17:00 s voľnými vikendami a sviatkami. Ak sa chcete prísť pozrieť osobne, naša predajňa je na Šustekovej 45 v Bratislave. V príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou a parkovaním.

 

VAŠE PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

Práca je dynamická a vyžaduje si príjemné vystupovanie, trpezlivosť a precíznosť. Je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Ako špecialista na predaj pomôcok pre plavcov, potápačov, šnorchlistov a otužilcov a s tým súvisiaci sortiment pre deti a dospelých, hľadáme kolegyňu, ktorá sa rada učí novým veciam a pracuje efektívne.

 

PLAT A BENEFITY

  • Pri nástupe ponúkame plat 1407€ brutto, resp. 1050€ v čistom
  • Mesačné motivačné odmeny na základe výkonu.
  • Plne hradená strava, dostatočná zásoba kofeínu a cukru.
  • Vzdelávanie, priebežné zvyšovanie kvalifikácie.
  • Absolútnu podporu v pracovných aktivitách a vlastnom napredovaní.
  • Šikovných, iniciatívnych kolegov radi náležite odmeníme. 

 

KONTAKT

V prípade záujmu nám napište e-mail na: 123@plutvy.sk. Uveďte svoje pracovné skúsenosti, svoju predstavu o práci, plánoch a svojom napredovaní a nezabudnite pripojiť aktuálnu fotografiu. O konkrátnych detailoch sa radi porozprávame na osobnom stretnutí.

 

Ďakujeme za každé zdielanie, každý tip!