Hľadáme asistentku predaja

 

Dobrý deň,

 

do predajne Plutvy.sk hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu asistent predajaNáplňou práce je komunikácia so zákazníkmi, priamy predajpríprava a vybavovanie objednávok z eshopu. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu so zákazníkmi, pri výbere produktov ochotne pomáhame a radíme.

 

asistent predaja športový obchod Bratislava 2023Práca je dynamická a vyžaduje si príjemné vystupovanie, trpezlivosť a precíznosť. Je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Ako špecialista na predaj pomôcok pre plavcov, potápačov, šnorchlistov a otužilcov a s tým súvisiaci sortiment pre deti a dospelých, hľadáme kolegyňu, ktorá sa rada učí novým veciam a pracuje efektívne.

Pri nástupe ponúkame plat 1050€, motivačné odmeny a absolútnu podporu v pracovných aktivitách a vlastnom napredovan. Zabezpečíme vám dobrú kávu podľa vlastnej chute a dostatok čokolády. Šikovných ľudí radi náležite odmeníme.

Pracujeme od pondelka do piatku od 8:30 do 17:00 s voľnými vikendami a sviatkami. Ak sa chcete prísť pozrieť osobne, naša predajňa je na Šustekovej 45 v Bratislave. V príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou a parkovaním. 

 

V prípade záujmu nám napište e-mail na: 123@plutvy.sk. Uveďte svoje pracovné skúsenosti, svoju predstavu o práci, plánoch a svojom napredovaní a nezabudnite pripojiť aktuálnu fotografiu. O konkrátnych detailoch sa radi porozprávame na osobnom stretnutí.

Ďakujeme za každé zdielanie, každý tip!