Detské masky

Detské masky na šnorchlovanie a potápanie sú vyrobené z antibakteriálneho, mäkkého silikónu a prispôsobené možnostiam a potrebám detí. Kvalitné šošovky chránia detské a okuliare pre najmenších sú nerozbitné, pre maximálnu ochranu zdravia vašej ratolesti. Široké šošovky vsadené do moderného rámu, s atraktívnym farebným prevedením pre deti, umožňujú široký rozhľad do všetkých uhlov. Potápačské okuliare vyberajte podľa veku dieťaťa.

  • detské masky na potápanie, šnorchlovanie a do bazéna, Scubapro, Aqualung, CressiPre deti vo veku od 3-4 rokov sú vhodné detské masky Perla a Marea s nerozbitnými veľkými šošovkami, ideálne na šantenie v bazéne a dovolenkové šnorchlovanie.
  • Pre mladých potápačov od 8-9 rokov sú vhodné tvarom aj veľkosťou detské masky Mini VU a F1 small. Atraktívny vzhľad, kvalitný silikón a číre sklá zaručujú výborný zážitok pri šnorchlovaní i potápaní. 

V prípade otázok neváhajte nás kontaktovať. Radi vám ich zodpovieme, alebo pomôžeme pri výbere vhodnej masky pre vašu ratolesť. Nezabudnite ani na detské plutvy pre vašich malých dobrodruhov.

 

Najpredávanejšie

11
4511145
Značky
 
Farba
Maska
Silikón
Šošovky

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom