PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské masky

Detské masky na šnorchlovanie a potápanie sú vyrobené z antibakteriálneho, mäkkého silikónu a prispôsobené možnostiam a potrebám detí. Kvalitné šošovky chránia detské a okuliare pre najmenších sú nerozbitné, pre maximálnu ochranu zdravia vašej ratolesti. Široké šošovky vsadené do moderného rámu, s atraktívnym farebným prevedením pre deti, umožňujú široký rozhľad do všetkých uhlov. Potápačské okuliare vyberajte podľa veku dieťaťa.

  • detské masky na potápanie, šnorchlovanie a do bazéna, Scubapro, Aqualung, CressiPre deti vo veku od 3-4 rokov sú vhodné detské masky Perla a Marea s nerozbitnými veľkými šošovkami, ideálne na šantenie v bazéne a dovolenkové šnorchlovanie.
  • Pre mladých potápačov od 8-9 rokov sú vhodné tvarom aj veľkosťou detské masky Mini VU a F1 small. Atraktívny vzhľad, kvalitný silikón a číre sklá zaručujú výborný zážitok pri šnorchlovaní i potápaní. 

V prípade otázok neváhajte nás kontaktovať. Radi vám ich zodpovieme, alebo pomôžeme pri výbere vhodnej masky pre vašu ratolesť. Nezabudnite ani na detské plutvy pre vašich malých dobrodruhov.

 
7
601760
Značky
 
 
Farba
Maska
Vek, určenie

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom