PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plutvy

Freediving je voľné, nádychové potápanie bez pomoci prístrojov. Ako šport, či rekreačná aktivita  je vhodný pre všetkých, ktorí ovládnu svoje  telo a myseľ, nemajú strach z nových výziev a lákajú ich magické hlbočiny. S freedivingom môžete začať postupne na dovolenke, či v bazéne. Základná výbava freedivera obsahuje dlhé plutvy, nízkoobjemovú masku a šnorchel. Rozšíriť ju môžete o neoprénový oblek a záťažový opasok. Práve plutvy sú najdôležitejšou časťou výbavy. Pre freediving sú vhodné dlhé, pevné plutvy, ktoré poskytujú dostatočnú efektivitu kopu. Pre začiatočníkov máme plutvy Reaction Pro, pokročilým freediverom su určené Gara 2000 HF a na prístrojové potápanie a plávanie dlhých vzdialeností Gara Profesional LD.

Freediving je často nesprávne označovaný ako adrenalínový šport. Opak je však pravdou. V absolútnom kľude a tichu si vychutnávate jedinečné scenérie. Človek disponuje prekvapivým akvatickým potenciálom a je len na vás, aby ste ho rozvíjali.
My sme pripravení vám pomôcť kvalitnou freedivingovou výbavou a radou pri výbere.

 
3
43513435
Značky
 
 
Materiál
Produkt
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom