PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprény na šnorchlovanie

Neoprény na šnorchlovanie sú vhodné do teplých a mierne teplých vôd ako výborná izolácia, ochrana pred slnečným žiarením, náhodným poškriabaním o koraly či pri kontakte s vodnými organizmami. Vyrobené sú z 1 mm až 3 mm hrubého elastického neoprénového materiálu, ktorý v teplej vode dostatočne izoluje a pritom je dostatočne tenký, aby neobmedzoval pri pohybe. Najobľúbenejšie krátke modely sú od Cressi Lido a Playa; od Agama Funky a Tropic, ktoré v lete okrem šnorchlovania využijete aj na ďalšie vodné športy. Ak radi šnorchlujete ďaleko od pobrežia, alebo si chcete predĺžiť letnú sezónu, odporúčame dlhý neoprénový oblek, ktorý chráni nielen trup, ale aj ruky a nohy. 

Ako vybrať neoprén na šnorchlovanie? Jednotlivé modely sa líšia strihom, hrúbkou a dizajnom; záleží len na individuálnom výbere. Najdôležitejšia je však správna veľkosť. Len neoprén, ktorý kopíruje vaše telo dokáže vytvoriť izolačnú vrstvu a tým plniť svoju základnú funkciu. Preto pozorne vyberajte podľa priloženej tabuľky veľkostí. Ak si neviete vybrať, alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte sa nás pýtať. Veľmi radi vám pomôžeme vybrať vhodný model pre vás.

 
38
250138250
Značky
 
 
Hrúbka
Neoprén
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 33 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 33 položiek celkom