PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Celotvárové masky

Celotvárová maska je maska na šnorchlovanie, ktorá pokrýva celú plochu vašej tváre, od čela až po bradu. Jej súčasťou je aj integrovaný suchý šnorchel, ktorý je vybavený ventilom proti zaliatiu. V našej ponuke nájdete celotvárové masky, ktoré sme starostlivo vybrali s dôrazom na kvalitu prevedenia, komfort pri nosení a výborný pôžitok používania. K dispozícii sú masky Ocean Reef, Aqualung a Agama.

Aké celotvárová maska výhody?

Celotvárové masky riešia niekoľko problémov, ktoré mnohých ľudí trápia a vadia im.

  1. Dýchanie: Mnohí ľudia nemajú radi dýchanie cez klasický šnorchel, pretože ich z toho bolí sánka a dýchanie len cez ústa im príde neprirodzené. V celotvárovej maske môžete dýchať voľne a prirodzene ústami a/alebo nosom. Dýchanie je tak podstatne prirodzenejšie a spríjemňuje to celkový pôžitok zo šnorchlovania.
  2. Zahmlievanie: Vďaka premyslenému systému dýchania sa vzduch v maske pri dýchaní neustále vymieňa. Vďaka tomu je zahmlievanie minulosťou a vy si môžete šnorchlovanie naplno užívať.
  3. Fúzy: Tradičné šnorchlovacie masky a fúzy si vôbec nerozumejú. Priestor pod nosom sa cez fúzy nedá utesniť a maska neustále zateká. Celotvárová maska pokrýva celú vašu tvár (po jej obvode) a tak fúzy nerobia problém. (To však neplatí o brade :))
  4. Celkový komfort: V celotvárovej maske je šnorchlovanie veľmi príjemný zážitok. Šnorchlovať môžete aj hodiny a užívať si podmorský svet bez väčších komplikácií či problémov. 

 

Ktorú masku si vybrať?

Tí z vás, ktorí chcú vyskúšať niečo nové a láka ich skúsiť celotvárové masky, no nechcú investovať veľa, môžete siahnuť po celotvárovej maske Agama alebo Ocean Reef UNOPokiaľ hľadáte najvyššiu kvalitu prevedenia, určite oceníte premyslený dizajn a prevedenie celotvárovej masky Ocean Reef Classic alebo Aria QR+. Firma Ocean Reef je profesionálny výrobca, ktorý v oblasti celotvárových masiek má dlhoročné skúsenosti.

Výbornou voľbou za dobrú cenu a výbornej kvality je maska Aqualung Smart Snorkel. Poskytuje komfortné nosenie, výborné zorné pole a čo je najviac, dýchanie v nej je najprirodzenejšie a nejľahšie. Pre deti máme k dispozícii masku Kid alebo Ocean Reef Jr, ktorá má v balení zábavnú sadu nálepiek, ktorou si môžu masku skrášliť a vyzdobiť.

Ak by ste potrebovali bližšie informácie či pomôcť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. Všetky masky si môžete osobne vyskúšať v predajni Plutvy.sk na Šustekovej 45. Kontaktovať nás môžete aj mailom na info@plutvy.sk alebo telefonicky na tel. č. 0944 90 90 04.

 
2
10912109
Značky
 
Vek, určenie

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom