PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Štuple do uší a štipce na nos

Štuple do uší sú ideálnou pomôckou, ktorá ochráni citlivé uši pred vodou. Voda v uchu vie byť veľmi nepríjemná, ťažko sa jej zbaviť a môže viesť aj k zdravotným problémom. Tomu všetkému sa ľahko vyhnete použitím kvalitných štupľov do uší. Sú vyrábané zo zdravotne nezávadného hypoalergénneho mäkkého silikónu. Štuple sa vyrábajú v univerzálnej veľkosti. Medzi najobľúbenejšie patria štuple Comfort, Arena Pro alebo silikónové, modelovateľné štuple Aqua-Speed, ktoré sú výborné aj pre deti podobne ako štuple Speedo Ergo.

Štipec na nos je určený plavcom, ktorí majú problém so zadržaním dychu alebo používajú pri tréningu plavecký šnorchel. Konštrukcia štipca môže byť buď predtvarovaná - plastová alebo ohybná - oceľová. Vankúšiky zas zo silikónu alebo mäkkej termoplastickej gumy (TPR). Jednotlivé štipce sa veľkostne mierne líšia. Pre mužov odporúčame štipec Aqua-Speed Pro Clip, pre deti zas Speedo Competition alebo prispôsobiteľný štipec Mad Wave so šnúrkou, ktorý je skvelý aj pre dospelých čo svoje štipce ľahko strácajú.

 
3
151315
Značky
 
 
Produkt

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom