PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké rukávniky, vesty a pásy

Medzi najpoužívanejšie nadľahčovacie pomôcky patria plavecké vesty, pásy a rukávniky. Pri výbere plaveckých pomôcok vychádzame z maximálnej nosnosti produktu, jeho vlastností, a v neposlednom rade skúseností malého plavca.

RUKÁVNIKY

Plavecké rukávniky sú základnou a najobľúbenejšou pomôckou pri výučbe plávania detí. Je možné ich využívať už od obdobia kedy bábätko udržiava vzpriamenú hlavičku (približne 6 mesiacov) až do obdobia školského veku, resp. do 30 kg dieťaťa.

Najpredávanejšie z našej ponuky sú rukávniky TÄTA RINGS, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, do bazéna aj do mora na dovolenku. Pravidelný okrúhly tvar umožňuje bezpečnú zmenu polohy z bruška na chrbát a vnútorná pena spoľahlivo nadnáša aj pri prípadnom prepichnutí ochranného plášťa.
Pri výbere detských rukávnikov vám odporúčame prečítať si článok: ,,Porovnanie rukávnikov".

VESTY A PÁSY

Plavecké vesty sú obzvlášť vhodné pre úplných plaveckých začiatočníkov alebo pre deti, ktoré vo vode vyžadujú výraznú podporu. Najobľúbenejšou vestou je Safe SwimMad Wave HeroPlavecké pásy sú určené skúsenejším deťom - poskytujú prirodzenú slobodu pohybov rukami aj nohami a nadľahčujú stred tela. Postupným odoberaním jednotlivých penových dielikov je dieťa menej a menej nadnášane, čo postupne vedie k jeho úplnej samostatnosti. Dlhodobo najobľúbenejším je pás Dena a Kiddie.

 
4
861486
Značky
 
 
 
Nosnosť

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom