PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Hroty a šípy

Harpúny z našej ponuky sú kompletne vybavené a okamžite pripravené na lov. Napriek tomu sa vám zopár doplnkov, či náhradných dielov určite zíde. Najmä ak sa chystáte na dovolenku, Kde si chcete lov s harpúnou poriadne užiť.

Šíp môžete zohnúť o skaly a kamene, alebo oň úplne prísť. Preto je dobré mať vždy v zálohe aspoň jeden náhradný. Šíp si vyberte podľa typu a dĺžky harpúuny. Ukončený môže byť hrotom, alebo závitom. Na záviť môžete uchytiť rôzne hroty. Najčastejšie používaný je trojhrot, vhodný na menšie ryby, chobotnice, raky. Dodatočnou gumou, ktorá sa prevlieka cez otvorenú hlavu gumovej harpúny môžete výrazne zvýšiť jej dostrel. Vidlice sa šrubujú na gumu, a používajú na uchytenie šípu.

Ďalšími doplnkami môže byť nôž, ktorý lovec často používa, sieťka alebo oko na úlovky. Rukavice ako ochrana pred uhryznutím, či vyšmyknutím ryby, neopren proti chladu, ideálne v maskujúcich farbách a samozrejme bója, ako výrazné upozornenie.

Správne zvolená výbava môže rozhodnúť o vašom úspech. Ak máte otázky, alebo nejasnosti, neváhajte nám zavolať, alebo napísať. Ochotne vám poradíme.

 
4
431443
Značky
Kritérium
Šíp
Typ

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom