PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Šnorchlovací set ScubaPro Vibe Dry

 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 2
 

ScubaPro Vibe Dry je kvalitný šnorchlovací set skvelý pre náročné dámy a pánov.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Cena 62,92 € bez DPH
75,50 €    
Značka Plutvy.sk
Kategória Šnorchlovacie sety
 

ScubaPro Vibe Dry je kvalitný set ideálny pre náročnejších dovolenkových šnorchlistov a rekreačných potápačov. Set sme zladili tak, aby ponúkal dokonalé pohodlie, funkčnosť a využitie. Je vhodný ako pre dámy, tak aj pre pánov

ScubaPro Vibe 2 je moderná maska s veľkými šošovkami, ktoré sú odolnejšie voči poškriabaniu; sú doplnené o UV ochranný filter a vrstvu Antifog proti nadmernému zahmlievaniu. Poskytujú skvelý široký a jasný výhľad do všetkých strán. Lícnica je vyrobená z kvalitného silikónu, ktorý na lícach a čele prechádza do dvojitého tesnenia. Mäkký silikón je veľmi príjemný na dotyk a pohodlný aj pri dlhšom šnorchlovaní či potápani. 

ScubaPro Fusion Dry je obľúbený, suchý šnorchel. Na vrchole trubice sa nachádza vlnolam, ktorý bráni vniknutiu striekajúcej vody. Tesne pod ňou je suchá klapka, ktorá sa pri každom ponorení automaticky uzavrie a do trubice, resp. k ústam sa vám tak nedostane nechcená voda. Pri vynorení sa klapka opäť otvorí a vy môžete opäť nerušene šnorchlovať. V spodnej časti šnorchla je ventil, ktorý vás zbaví akejkoľvek vody. Stačí doň jednoducho fúknuť a voda vytečie.

Set Vibe Dry v skratke:

  • dovolenkový set pre šnorchlistov i potápačov
  • kvalitná maska s obrovskými šošovkami
  • veľmi kvalitný silikón, výborné tesnenie
  • šnorchel s klapkou ktorá nevpustí vodu
  • výrazný neónovo žltý

Naše hodnotenie: Vibe Dry je poriadny dovolenkový set na šnorchlovanie a potápanie. Najväčšími výhodami setu sú obrovské šošovky na maske, ktoré vám sprostredkujú nádherný podmorský život a suchá klapka na, ktorá eliminuje vniknutie vody do šnorchla. 

Podobné produkty

Farba (?) Žltá
Maska (?) Dvojzorníková
Šnorchel (?) Suchý
Typ tváre (?) Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.