Šnorchlovací set Vibe Dry

 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 2
 

Dovolenkový šnorchlovací set pre aktívnych šnorchlistov a potápačov.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 72 € bez DPH
72 €    
Kód tovaru 952
Značka Plutvy.sk
Kategória Šnorchlovacie sety
 

Šnorchlovací set Vibe Dry je vhodný pre aktívnych dovolenkárov, ktorí radi šnorchlujú a potápajú. Set sme farebne zladili z kvalitnej masky s veľkými šošovkami, aby ste mali pod hladinou skvelý prehľad a obľúbeného, suchého šnorchla, ktorý vám zabezpečí ničím nerušený prísun vzduchu.    

Scubapro Vibe 2 je moderná maska s veľkými šošovkami, ktoré poskytujú skvelý výhľad do všetkých strán. Lícnica je vyrobená z kvalitného silikónu, ktorý na lícach a čele prechádza do dvojitého tesnenia. Mäkký silikón je veľmi príjemný na dotyk a pohodlný aj pri dlhšom šnorchlovaní, potápani. V balení nájdete dva popruhy, jeden klasický, a druhý určený ženám i mužom s dlhými vlasmi, ktoré tak nezachtáva a nevytrháva vlasy. 

Scubapro Fusion Dry je obľúbený, suchý šnorchel. Na vrchole trubice sa nachádza vlnolam, ktorý bráni vniknutiu striekajúcej vody. Tesne pod ňou je suchá klapka, ktorá sa pri každom ponorení automaticky uzavrie a do trubice, resp. k ústam sa vám tak nedostane nechcená voda. Pri vynorení sa klapka opäť otvorí a vy môžete opäť nerušene šnorchlovať. V spodnej časti šnorchla ventil, ktorý vás zbaví akejkoľvek vody. Stačí doň jednoducho fúknuť a voda vytečie.

Set Vibe Dry v skratke:

  • dovolenkový set pre šnorchlistov i potápačov
  • kvalitná maska s obrovskými šošovkami
  • veľmi kvalitný silikón, výborné tesnenie
  • šnorchel s klapkou ktorá nevpustí vodu
  • krásne nebesky modrý, alebo výrazný neónovo žltý

Naše hodnotenie: Vibe Dry je poriadny dovolenkový set na šnorchlovanie a potápanie. Najväčšími výhodami setu sú obrovské šošovky na maske, ktoré vám sprostredkujú nádherný podmorský život a suchá klapka na, ktorá eliminuje vniknutie vody do šnorchla. 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.