PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Šnorchlovacie sety

Šnorchlovacie sety pozostávajú z kombinácie masky a šnorchla, prípadne môžu byť doplnené o šnorchlovacie plutvy. Sety v našej ponuke pochádzajú od overených výrobcov a firiem, ktoré tvorili potápačský priemysel už od jeho začiatku. Sú nimi Cressi, Scubapro a Aqualung. 

Maska

Zo širokého spektra masiek zaradených do setov v našej ponuke si vyberie každý. Vo všeobecnosti rozdeľujeme masky na šnorchlovacie a potápačské. Masky na šnorchlovanie sú ideálnou voľbou pre dovolenkové šnorchlovanie a rekreačné potápanie. Takými sú masky v setoch Cressi Marea Dry, Cressi Sky VIP alebo Matrix Kit.

Masky na potápanie sú okrem šnorchlovania vhodné aj na hĺbkovejšie potápanie. Takou je napríklad maska v sete Cressi Penta DryCressi Big Eyes Evolution Alpha alebo set Scubapro Spectra Dry

Šnorchel

V setoch môžete nájsť všetky typy šnorchlov, od najbezpečnejších suchých až po najjednoduchšie dýchacie trubice bez ochranných prvkov. Viac o jednotlivých typoch si môžete prečítať v ich kategórii. 

Plutvy

Zorientovať v plutvách sa môžete v detailnejšom popise ich delenia tuPre jednoduchšiu selekciu vhodného setu pre vás odporúčame využiť filtrovanie podľa parametrov umiestnené pod zoznamom najpredávanejších produktov.

Ktorý set si vybrať?

Výber toho "pravého" setu môže byť náročnejší. Dôležité je aby bola maska vhodná pre váš typ tváre - úzka, stredne úzka, široká - až následne vyberajte farebné prevedenie, ktoré bude ladiť s vašimi plavkami :). Odporúčame používať filtre kategórií.

Veľmi obľúbeným setom strednej kategórie je set Marea VIP, v ktorom je skombinovaná stredne veľká maska  a polosuchý šnorchel Gamma.

Zákazníci, ktorí so šnorchlovaním začínajú alebo si potrpia na pohodlie a bezpečnosť, najradšej volia set Cressi Marea Dry, ktorý obsahuje masku so štandardne veľkými šošovkami, ktorá výborne sedí ženám aj mužom a moderný suchý šnorchel, ktorý zabezpečí dokonalý komfort pri dovolenkovej zábave.

Náročnejší zákazníci volia elegantný set Cressi Big Eyes Evolution Alpha alebo Scubapro Spectra Dry. Ich väčšia maska výborne sedí najmä mužom. Ak však hľadáte niečo špeciálne, vytvorili sme niekoľko setov na mieru pre našich zákazníkov, sety, ktoré nájdete iba v naše ponuke.

Ak by ste potrebovali bližšie informácie či pomôcť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. Šnorchlovacie sety označené ako skladom si môžete osobne vyskúšať v predajni Plutvy.sk na Šustekovej 45. Kontaktovať nás môžete aj mailom na info@plutvy.sk alebo telefonicky na tel. č. 0944 90 90 04. 
33
134133134
Značky
 
 
Farba
Maska
Šnorchel
Typ tváre

Stránka 1 z 1 - 23 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 23 položiek celkom