PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Spearfishing

Spearfishing je lov rýb s harpúnou. Po stáročia používaná technika si získava stále viac nadšencov aj na SlovenskuHoci u nás je tento lov zakázaný, v najobľúbenejších dovolenkových destináciách ako v Chorvátsku, Taliansku, či Grécku je spearfishing považovaný za prirodzený a povolený spôsob lovu rýb a vodných živočíchov

Spearfishing je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Prvý lov môže prebiehať už v menších hĺbkach a postačí vám k tomu jednoduchá výbava: harpúna s vhodným hrotom, nôž, sieťka na úlovok, maska, plutvy a rukavice na ochranu rúk. V prípade dlhšieho pobytu vo vode vám tepelný komfort zabezpečí neoprén. Lovci sa maskujú prírodnými farbami, v tomto prípade prevládajú zelená, šedá, modrá a čierna.

Harpúny môžu byť rôznych typov a dĺžok. Kratšie harpúny sú vhodné pre začiatočníkov a na lov na kratšie vzdialenosti. Vhodnou základnou harpúnou je napríklad Salvimar Wild. Naopak na ulovenie veľkej ryby na otvorenej vode, budete potrebovať dlhú harpúnu s viacerými gumami, ako napríklad Salvimar Voodoo.

Ako oficiálny zástupca talianskej spearfishingovej značky Salvimar na Slovensku, vám tieto kvalitné produkty prinášame za bezkonkurenčne výhodné ceny. Väčšina produktov Salvimar je kompatibilná aj s produktami iných značiek ako napríklad Cressi alebo Omer. Radi by ste sa ohľadom výberu poradili? Neváhajte sa na nás obrátiť na telefónnom čísle +421 944 90 90 04 alebo emailom info@plutvy.sk.

 

 
6
31016310
Značky
 
Produkt

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom