PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké šnorchle

Plavecký šnorchel vám uľahčí dýchanie počas plaveckého tréningu a pomôže zdokonaliť techniku plávania. Eliminuje rotáciu počas nádychu a znižuje záťaž krčného svalstva. Na hlave sa upevňuje frontálne - tzv. čelenkou.

Rozlišujeme plavecké šnorchle s výdychovým a bez výdychového ventilu. Výdychový ventil, pomáha odviezť vodu, ktorá vnikla do šnorchla. Jednoduchým vydýchnutím sa otvorí spodná klapka a voda zo šnorchla vytečie. Takéto šnorchle sú vhodnou pomôckou pre rekreačných plavcov, pri tréningu plaveckej polohy, alebo počas rehabilitácie. Pre športové plávanie výdychový ventil nie je vhodný, pretože zvýhodňuje plavca. Povolené sú len na niektorých juniorských pretekoch. 

V ponuke nájdete štandardné šnorchle pre dospelých a šnorchle pre juniorov, ktoré sú užšieho priemeru a kratšie ako dospelácke. Sú preto vhodné pre ľudí s menšou kapacitou pľúc a výškou do cca 150cm.

Niektoré šnorchle je majú trubicu prispôsobenú na osadenie obmedzovača prívodu vzduchu. Ten pravidelným používaním zväčšuje kapacitu pľúc a posilňuje kardiovaskulárny systém. Šnorchel Arena má tieto obmedzovače v balení dva, k šnorchlu Focus môžete samostatný obmedzovač dokúpiť. 

 
7
501750
Značky
 
 
Farba
Kritérium
Level

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom