PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské neoprény na šnorchlovanie

Ak pri šnorchlovaní nájdete pekné miesto, čírú vodu a bohatý podmorský život, vydržíte sledovať tento fascinujúci svet i celé hodiny. Najmä u detí je treba dávať veľký pozor na chlad, pretože voda ochladzuje telo až dvadsať krát rýchlejšie ako vzduch. Detské neoprény na šnorchovanie sú ideálnou ochranou malých plavcov pred chladom, UV žiarením, odrením či nechceným kontaktom s vodnými živočíchmi. 

Pri výbere neoprénu dbajte predovšetkým na veľkosť. Neoprén, aby plnil svoju funkciu, musí dobre prilnúť na telo. Nesmie byť veľký, ten by správne neizoloval, ani malý, ktorý by tlačil a prekážal v pohybe. Na šnorchlovanie v teplých vodách vyberajte krátke, 1 až 2,5 mm hrubé neoprény, ktoré dobre izolujú, ale zbytočne nebránia v pohybe. Medzi najobľúbenejšie patria Agama Nemo Short a Profile Shorty. Pre šnorchlovanie v chladnejších vodách, alebo pre citlivejšie deti je vhodný dlhý neoprén - Agama Nemo, ktorý udrží v teple nielen trup, ale aj celé ruky a nohy. Potrebujete poradiť, alebo neviete vybrať? Sme tu pre vás. Radi vám pomôžeme s výberom, veľkosťou a odporučíme vhodný model. Stačí nám napísať, alebo zavolať.

 
33
8013380
Značky
 
Farba
Hrúbka
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom