PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavky s plienkou

Pripravili sme pre vás samostatnú kategóriu plaviek pre bábätká a malé deti, ktoré zároveň slúžia aj ako plienka. V ponuke sú mnohé veľkosti a zaujímavé vzory plaviek nohavičkového strihu v typicky chlapčenských, dievčenských alebo neutrálnych farbách.

Plavky s plienkou spoľahlivo zadržiavajú nečistoty a zabraňujú ich prenikaniu do vody. Sú obľúbenou súčasťou plaveckej výbavy na baby kurzoch, v plaveckých kluboch, škôlkach alebo na dovolenku. Sú často využívané aj v domácich bazénoch alebo na výletoch na kúpaliská alebo do aquaparkov.

Medzi najobľúbenejšie patria plavky s plienkou Beco Nappy Slip alebo Mad Wave Bubbles, a to hlavne vďaka ich pohodlnému strihu a možnosti opakovaného použitia. Prateľné plavky s plienkou odporúčame preplachávať ručne alebo v automatických práčkach s ručným praním pri maximálne 30°C.

V ponuke nájdete aj jednorazové plienky Huggies alebo celý set hygienicky balených plienok, ktorý perfektný najmä pre plavecké kluby, plavárne alebo škôlky.

 
2
641264
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom