Spolupráca

 

Komunikácia, otvorenosť a dlhodobé vzťahy sú pre nás základom každej partnerskej spolupráce. Ak ste rovnako naladení, radi budeme spolupracovať aj s vami.

  • Pre plavecké akadémie, školy, kluby, krúžky, športové centrá a rozpočtové organizácie vieme pripraviť sortiment a ceny na mieru
  • Tématicky blízkym webstránkam, blogom, časopisom, magazínom a influencerom môžme byť partnerom pri tvorbe kvalitného obsahu, súťaží, prípadne ponúknuť náš provízny systém.

 

Máte záujem s nami spolupracovať ? Napíšte nám na info@plutvy.sk, alebo nás osobne navštívte v Showroome Plutvy.sk na Šustekovej 45.

 

NAŠI PARTNERI

 

Klub Kvapka

Plavecký klub, ktorý sa s plávaním dojčiat a batoliat zaoberá už viac 10 rokov. Okrem pozitívneho vplyvu na zdravie, celkového posilňovania telíčka a budovania imutnity, rozvíjajú doverný vzťah medzi rodičom a dieťatkom. Spoločné chvíle s rovesníkmi sú ďalšou aktivitou, ktorú oceníte nie len vy, ale aj deti pri skupinových lekciách formou hier, riekaniek a činností, z ktorých má dieťa radosť.

  • vhodné pre deti od 4 mesiacov do 5 rokov
  • bazéna pod vedním skúsených inštruktoriek. Nájdete ich v Trnave na ulici T. Milkina 2 a na Slnečnej 32.

 

Plávanie Plutvička

Špecializovaný detský klub na plávanie detí  od 3 mesiacov do 6 rokov s kvalifikovanými inštruktormi. Kurzy sú vedené hravou a pre deti zaujímavou formou prostredníctvom riekaniek, pesničiek a hier s využitím rôznych hračiek a detských plaveckých pomôcok. Od januára 2015 je prevádzka Aquababy klubu Plutvička na novom mieste, v mestskej vile Hummelova 12, Bratislava.

PK Azeta

PK Azeta ponúka v modernom 25 metrovom bazéne vo Vajnoroch SOŠ Pánty, v plavárni OC Centrál Bratislava a v Senci, ideálne podmienky pre záujmové a výkonnostné plávanie detí a dospelých. Plaveckú výučbu spájajú s nadšením pre športové zdokonaľovanie a súťaženie. Azetu nájdete v Bratislave a v Senci. 

Fliper

Mladá, kreatívna plavecká škola, ktorá sa zameriava na podporu zdravého životného štýlu detí, mládeže a dospelých, prostredníctvom zábavnej formy výuky plávania.

Kolektív aktívnych mladých,  športovcov s radosťou a nadšením naučí Vaše deti milovať vodu, plávať a pozitívne tak využívať svoj voľný čas.  Naše služby poskytujeme bazéne na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave a na ZŠ Turnianska v Petržalke

 

 

Freediving Academy naši priatelia, ktorí vás naučia zadržať dych na minúty a vychutnať si krásu a relax ukrytý hlboko pod hladinou. Kurzy môžete absolvovať cez sezónu na Veľkých Košariskách pri Bratislave, alebo v zahraničí. Mimo sezóny v bazéne Oktopus v Nemecku, alebo Y-40 v Taliansku. .

Cestujeme po svete je stránka pre všetkých milovníkov cestovania, ktorí okrem lacného ubytovania, hľadajú zaujímavé informácie o krajinách a užitočné rady o cestovaní, ktoré sa zídu na potulkách svetom.