Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Čiapky

Čiapka je pri otužovaní veľmi užitočná. Je veľmi dôležité chrániť hlavu pred chladom a preto máme pre vás hneď niekoľko modelov. 

Neoprénová čiapka a kukla

Neoprénové čiapky používame hlavne vtedy, keď hlavu pri otužovaní ponárame pod vodu. Neoprén má výborné termoizolačné vlastnosti a všeobecne platí, že čím hrubší neoprén je použitý, tým lepšie vás od chladnej vody izoluje. Najpredávanejšia čiapka je HIKO NEO v 3 mm a 1.5 mm verzii alebo HIKO Slim z tenkého 0.5 mm neoprénu.

K dispozícii je aj kukla. Tú používame hlavne pri zimnom plávaní a pretekoch v chladnej vode - triatlon. Jej výhodou oproti klasickej čiapke je, že sa dá popod bradu utiahnuť na suchý zips. Kukla sa tak nevyhŕňa, nepadá z hlavy a kryje uši i líca. Obľúbená je kukla Agama Eddy.

Zeteplená (TERMO) čiapka

Zeteplenú čiapku používame, keď hlavu neponárame. K dispozícii je výborná čiapka HIKO Lars a HIKO Sea Daddy s neoprénovým šiltom. Obe čiapky majú z vnútornej strany hrejivý Aqual, čo je kombinácia extrémne elastického fleecu s protialergickou úpravou a polyuretánovým záterom zvonku, ktorý sa postará o tepelný komfort a vďaka čomu je čiapka vodeodolná - špliechanie, vlny, dážď. 

Ak si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa pýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás! 
 

Najpredávanejšie

11
3011130
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom