PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové čiapky

Čiapka je pri otužovaní veľmi dôležitá a užitočná, pretože chráni hlavu a uši pred chladom vody, silným vetrom a mrazom. V porovnaní s obyčajnou zimnou čiapkou, má neoprén výrazne lepšie termoizolačné vlastnosti a pomáha otužovanie spríjemniť a predĺžiť

Neoprénová čiapka a kukla

Neoprénové čiapky používame ak potrebujeme zamedziť unikaniu telesného tepla do prostredia, alebo, ak ponárame hlavu pri otužovaní pod hladinu. Neoprén má výborné termoizolačné vlastnosti a všeobecne platí, že čím  je hrubší, tým lepšie vás od chladnej vody izoluje. Najpredávanejšie čiapky sú HIKO NEO 3 mm a 1.5 mm.

K dispozícii je aj neoprénová kukla, ktorá je obzvlášť vhodná pre aktívnych zimných plavcov alebo triatlonistov. Jej výhodou je oproti klasickej čiapke, uťahovací remienok so suchým zipsom pod bradou, vďaka ktorému je na hlave stabilná (nevyhŕňa sa) a spoľahlivo chráni uši aj zátylok. Obľúbená je kukla Agama Eddy alebo Zone3 4 mm.

Zeteplená čiapka

Zateplená čiapka je ideálna pre otužilcov, ktorí neponárajú hlavu pod vodu. Najobľúbenejšími modelmi sú čiapka HIKO Lars s vodeodolnou povrchovo úpravou a hrejivá flísová čiapka HIKO Teddy skvelá aj na viaceré iné športy či turistiku.

Ak si neviete vybrať alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa pýtať. Radi vám pomôžeme, sme tu pre vás! 
 
2
801280
Značky
 
 
Farba
Hrúbka
Kritérium
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 23 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 23 položiek celkom