PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Botičkové plutvy

Botičkové plutvy majú mäkké, ohybné vrecká na nohy, preto sú často nazývané aj "papučky". Botičkové plutvy výborne obopnú nohu, ľahko sa nazúvajú, sú menej objemné čo oceníte pri cestovaní a nosia sa zväčša na bosú nohu. Preto sú papučkové plutvy vhodné na potápanie v tropických a teplých vodách. Niektorí potápači si do papučiek obúvajú neoprénové ponožky, alebo ponožky z potápačského obleku, aby sa chránili pred chladom, či trením a odreninami. My vám chceme potápanie spríjemniť, preto vyberáme len plutvy vyrobené z kvalitnej a mäkej termogumy, kde je chodidlo výborne tvarované a dobre priľne priamo na vašu nohu.

Ako si vybrať botičkové (papučkové) plutvy? Veľkosť plutiev si vyberajte rovnako ako športovú obuv, či tenisky na behanie. Ak sa chystáte botičkové plutvy používať i v chladnejších vodách, myslite na to pri výbere, a prineste si na skúšanie ponožky. "Papučky" by mali sadnúť priamo na nohu, netlačiť, ani vyzúvať, pri pohybe by mali pevne držať na nohách. Z tohto dôvodu je vhodné si botičkové plutvy pred kúpou vyskúšať. K tomu slúži naše výdajné miesto, kde vám radi pomôžeme, poradíme, odporučíme vhodné modely.

 
48
130148130
Značky
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom