PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Výhody nákupu u nás

 

Náš prístup, ochota, komunikácia a dostatok informácií už presvedčili mnohých zákazníkov, že sme serióznym partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Povedte nám, čo hľadáte a radi presvedčíme aj vás. 

 

Náš prístup  dobry-obchod

Voda je naša vášeň. Naša práca nás baví. Zo záľuby sme svojim prístupom a tvrdou prácou vybudovali obľúbený e-shop. Sme pripravení poradiť, pomôcť, odporučiť komukoľvek a kedykoľvek. Sme tu pre vás!

 

Rýchla a lacná doprava  dobry-obchod

Doručenie už od 1€. Všetky objednávky nad 100€ doručíme zadarmo. Všetky objednávky odoslané kuriérom budú doručené už na druhý pracovný deň. 

  

Okamžitý odber na predajni  dobry-obchod

Tovar, ktorý je označený ako "skladom", si po potvrdení, môžete už o pár minút osobne vyzdvihnúť v predajni Plutvy.sk.  

Odborné poradenstvo  dobry-obchod

Od 8:30 do 17:00 a často i dlhšie vám ochotne poradíme telefonicky na čísle 0944909004, emailom na info@plutvy.sk, alebo prostredníctvom online chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu. 

 

Bezpečný nákup  dobry-obchod

Na nás sa môžete spoľahnúť. Sme overeným partnerom mnohých obchodov a služieb. Všetky informácie o firme, o cene dopravy a platby, o osobnom odbere, o skúsenostiach naších zákazníkov, o tovare sú uvedené verejne na stránke Plutvy.sk. Nič pred vami neskrývame, práve naopak. Ak vám nejaká informácia chýba, neviete ju nájsť, kontaktujte nás, ochotne vám ju poskytneme.

 

... a mnoho ďalších dôvodov, ako sú informácie a tipy na riešenie konkrétny situácií a problémov, zaujímavé cestovateľské tipy prostredníctvom našej Facebookovej stránky, či ďalších stránok, spolupráca s vybranými klubmi a organizáciami, ktorá vám prinesie výhody navyše, snažíme sa informovať a vzdelávať, aby ste si vodné športy užili, priniesli vám radosť a krásne zážitky. Máme rozrobených mnoho projektov a spoluprác o ktorých vás budeme priebežne informovať.

 

Eshop a predajňa plavecké potreby Plutvy.sk Bratislava

 Dalšie informácie