Výhody nákupu u nás

1. Odbornosť, skúsenosti, komunikácia a prístup

Voda je naša vášeň. Naša práca nás nesmierne baví. Zo záľuby sme svojim prístupom a tvrdou prácou vybudovali obľúbený e-shop, kde sme celý deň pripravení vám poradiť, pomôcť, odporučiť tovar ktorý poznáme, ktorého silné stránky sme odskúšali, ale vieme i komu a prečo ho neodporučiť. Od 8:00 do 22:00 a často i dlhšie vám ochotne poradíme telefonicky na čísle 0944909004, emailom na info@plutvy.sk, alebo prostredníctvom online chatu, ktorý nájdete na našej stránke vpravo dole.

Ku každému zákazníkovi, ku každej objednávke, pri každom rozhovore sa snažíme poskytnúť čo najviac informácií. Niekedy sa viac pýtame ako je bežné, ale to len preto, aby sme vám vedeli odborne i ľudsky čo najlepšie poradiť, tak aby ste mali možnosť sa sám rozhodnúť a vybrať si pre seba tú najlepšiu variantu.  

2. Lacné doručenie

Doručenie už od 1€. Všetky objednávky nad 100€ doručíme zadarmo. Osobný odber samozrejme zadarmo.

Uvedomujeme si, že cena dopravy môže navýšiť hodnotu celkového nákupu. Preto sa neustále snažíme s našimi zmluvnými partnermi jednať o cene a znížovať ju. Účtujeme si len skutočné náklady dopravu. Balné ani žiadne skryté alebo dodatočné poplatky za vyzdvihnutie, či osobný odber nemáme. Všetky objednávky nad 100€ majú dopravu zadarmo.

3. Tovar skladom. Rýchle odoslanie

Všetky objednávky odoslané v doobedných hodinách doručí kuriérska spoločnosť na druhý pracovný deň. 

Tovar, ktorý je označený ako ihneď k odberu, si po potvrdení, môžete ešte v ten istý deň (často o niekoľko minút) osobne vyzdvihnúť. 

4. Jednoduchá výmena tovaru

Nesadol vám tovar ? Nevadí! Nepoužitý a nepoškodený tovar vám obratom vymeníme za inú veľkosť.

heurekaplutvy-sk5. Bezpečný nákup

Na nás sa môžete plne spoľahnúť. Sme overeným partnerom mnohých obchodov a služieb. Všetky informácie o firme, o cene dopravy a platby, o osobnom odbere, o skúsenostiach naších zákazníkov, o tovare sú uvedené verejne na stránke Plutvy.sk. Nič pred vami neskrývame, práve naopak. Ak vám nejaká informácia chýba, neviete ju nájsť, kontaktujte nás, ochotne vám ju poskytneme.

 

A mnoho menších dôvodov, ako sú informácie a tipy na riešenie konkrétny situácií a problémov, zaujímavé cestovateľské tipy prostredníctvom našej Facebookovej stránky, či ďalších stránok, spolupráca s vybranými klubmi a organizáciami, ktorá vám prinesie výhody navyše, snažíme sa informovať a vzdelávať, aby ste si vodné športy užili, priniesli vám radosť a krásne zážitky. Máme rozrobených mnoho projektov a spoluprác o ktorých vás budeme priebežne informovať.

Mnohých našich zákazníkov sme presvedčili, našim prístupom, ochotou, informáciami, že sme serióznym partnerom, ktorého budete radi odporúčať svojim priateľom.  Radi presvedčíme aj vás.

Vizitka obchodu Plutvy.sk, odborníci, skúsenosti, výborný zákaznícky servis

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.