Výhody nákupu u nás

Mnohých našich zákazníkov sme presvedčili, našim prístupom, ochotou, informáciami, že sme serióznym partnerom, ktorého budete radi odporúčať svojim priateľom.  Radi presvedčíme aj vás.


Prístup

Voda je naša vášeň. Naša práca nás baví. Zo záľuby sme svojim prístupom a tvrdou prácou vybudovali obľúbený e-shop. Sme pripravení vám poradiť, pomôcť, odporučiť. Sme tu pre vás!

Odborne poradíme

Od 9:00 do 18:00 a často i dlhšie vám ochotne poradíme telefonicky na čísle 0944909004, emailom na info@plutvy.sk, alebo prostredníctvom online chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu.   

Navštívte nás

Tovar, ktorý je označený ako ihneď k odberu, si po potvrdení, môžete ešte v ten istý deň osobne vyzdvihnúť.  

Rýchlo a lacno dopravíme

Doručenie už od 1€. Všetky objednávky nad 100€ doručíme zadarmo. Všetky objednávky odoslané kuriérom doručí kuriérska spoločnosť už na druhý pracovný deň. 

Bezpečný nákup

Na nás sa môžete plne spoľahnúť. Sme overeným partnerom mnohých obchodov a služieb. Všetky informácie o firme, o cene dopravy a platby, o osobnom odbere, o skúsenostiach naších zákazníkov, o tovare sú uvedené verejne na stránke Plutvy.sk. Nič pred vami neskrývame, práve naopak. Ak vám nejaká informácia chýba, neviete ju nájsť, kontaktujte nás, ochotne vám ju poskytneme.


A mnoho menších dôvodov, ako sú informácie a tipy na riešenie konkrétny situácií a problémov, zaujímavé cestovateľské tipy prostredníctvom našej Facebookovej stránky, či ďalších stránok, spolupráca s vybranými klubmi a organizáciami, ktorá vám prinesie výhody navyše, snažíme sa informovať a vzdelávať, aby ste si vodné športy užili, priniesli vám radosť a krásne zážitky. Máme rozrobených mnoho projektov a spoluprác o ktorých vás budeme priebežne informovať.


majka-poradca Užitočné informácie