Plavecké dosky

Plavecké dosky a piškóty pomáhajú pravidelným tréningom  posilniť vybrané partie, zlepšiť plaveckú techniku a polohu.

Plavecká doska vám umožní odpojiť ruky, udrží vrchnú časť tela nad hladinou a vy sa môžete pri tréningu sústrediť len na nohy. Je len na vás, či sa zameriate na silu, alebo techniku. Dosky môžu mať rôzne tvary a veľkosť. Malé dosky sú vhodné pre deti a cvičenie vo vode. Veľké dosky majú dostatočný vztlak, aby udržali na hladine dospelého plavca. Čím je plavecká doska viac tvarovaná, tým ponúka viac možností uchytenia a zmeny polohy.

Plavecká piškóta fixuje nohy, pričom ich nadnáša na hladine. Váš tréning bude zameraný na ruky, ramená a vrchnú časť tela. Opäť záleží len na vás, či sa rozhodnete rozvíjať techniku, alebo silu a vytrvalosť. Základný tvar piškóty je osmička. Líšia sa tvarom, veľkosťou a farebným prevedením. Niktoré môžu mať pomocný popruh, ktorý drží nohy pri sebe.

 

Najpredávanejšie

7
35 1735
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Prevádzkovateľ webu 22 s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.