PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké dosky a piškóty

Plavecké dosky a piškóty pomáhajú pravidelným tréningom posilniť vybrané partie, zlepšiť plaveckú techniku a polohu.

Plavecká doska pri tréningu odstaví ruky, nadnáša ich nad hladinou a tak je tréning s ňou zameraný na nohy a dolnú časť chrbta. Záleží na plavcovi, či sa chce sústrediť na techniku kopania alebo na silu. Dosky môžu mať rôzne tvary a veľkosti. Tie menšie sú vhodné pre deti a na cvičenie vo vode. Veľké dosky majú dostatočný vztlak na to, aby udržali na hladine dospelého plavca. Čím viac je plavecká doska tvarovaná a perforovaná, tým viac možností ponúka pre jej úchop.

Plavecká piškóta sa umiestňuje medzi stehná, čím zafixuje nohy a nadnáša ich na hladine. Tréning s ňou je teda zameraný na ruky, ramená a vrchnú časť tela. Opäť záleží len na vás, či sa rozhodnete rozvíjať techniku, alebo silu a vytrvalosť. Základný tvar piškóty je osmička, no ich tvar môže byť aj nepravidelný. Líšia sa tiež veľkosťou - menšie modely sú vhodné pre deti a juniorov, tie väčšie pre dospelých. Niktoré sú navyše doplnené o popruh, ktorý pomáha piškótu zafixovať na mieste a držať nohy pri sebe.

 
8
501850
Značky
 
 
Farba
Produkt

Stránka 1 z 2 - 44 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 44 položiek celkom