Neoprény na plávanie

Neoprénové oblečenie chráni plavca pred chladom. Využijete ho najmä pri dlhších tréningoch, či cvičeniach v bazéne, prípadne ak si chcete predĺžiť plaveckú sezónu v prírode.

Ako vybrať neoprén na plávanie?  Neoprén na plávanie vám musí dobre sadnúť, len tak dokáže plniť svoju izolačnú funkciu. Priveľmi voľný neoprén by prepúšťal vodu. Neplnil by tak svoj účel a vám by bola stále zima. Malý neoprén by vás naopak tlačil, obmedzoval v pohybe. Nemusíte sa však báť, jeho výber nie je žiadna veda. Dôležité je si ujasniť, v akej situácii budete neoprén používať. Na bežné bazénové plávanie vám postačí kratší neoprén, o hrúbke 1-2 mm, ktorý chráni citlivé miesta. Napríklad Agama Swimming v dámskom pánskom prevedení. Dlhé neoprény sú vhodné pre dlhšie tréningy a plávanie v otvorených vodách, kde je telo dlhodobo vystavené chladu. V teplých vodách odporúčame pánsku i dámsku verziu neoprénu Cressi One, ktorý je 1 mm tenký, pružný, neobmedzuje v pohybe, pritom však výborne chráni pred chladom. Doplnkovým sortimentom sú neoprénové šortky, ktoré chránia najcitlivejšie partie. Šortky sú vhodné na chladné letné večery, jesenné kúpanie, či pre citlivých plavcov do bazéna.

Neoprény na mieru. V spolupráci s výrobcom neoprénov vám ponúkame možnosť ušitia neoprénových oblekov i šortiek podľa vašich požiadaviek. Zúžené, nadmerné veľkosti, i extra malé neoprény, neoprénové oblečenie pre rôzne zdravotné komplikácie. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte, radi sa vám budeme individuálne venovať.

 

Najpredávanejšie

30
650130650
Značky
 
Hrúbka neoprénu
Typ neoprénu

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom