PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprény na plávanie

Neoprén chráni plavca pred chladom vody a pomáha mu plávanie spríjemniť a predĺžiť. Neoprénové kombinézy a krátke obleky sa využívajú najmä pri dlhších tréningoch a cvičeniach v bazéne, podobne ako na otvorenej vode. Neoprén okrem termoizolačnej nepriedušnej funkcie ďalej pomáha s hydrodynamikou plávania a so zefektívnením plaveckého výkonu.

AKO VYBRAŤ NEOPRÉN NA PLÁVANIE? 

Neoprén na plávanie musí dobre padnúť - nesmie byť voľný a ani nepríjemne tesný pretože len tak dokáže plniť svoju termoizolačnú funkciu. Vo voľnom, resp. veľkom neopréne bude stále cirkulovať nová chladná voda, a tá vás bude neustále ochladzovať. Naopak príliš tesný neoprén obmedzuje v pohybe. Výber neoprénu však nie je žiadna veda. Dôležité je sa rozhodnúť, v akej situácii bude neoprén používaný. Na bežné bazénové a rekreačné plávanie postačuje krátky neoprén alebo neoprénové plavky. Spomedzi krátkych neoprénov a plaviek vám odporúčame Mad Wave HydroStar SLS a šortky Salvimar Bermuda.  Na otvorenú vodu a triatlon, odporúčame dlhé neoprénové kombinézy, ktoré telo spoľahlivo zohrievajú aj v prípadne nepriaznivého počasia a dlhšieho pobytu vo vonkajšom prostredí. Najobľúbenejšími oblekmi sú Zone3 Aspect a Salvimar Free Swim. Pri výbere veľkosti neoprénu vychádzajte z priložených veľkostných tabuliek.

Neoprény na mieru.
V spolupráci s českým výrobcom neoprénov Agama vám ponúkame možnosť ušitia či úpravy neoprénových oblekov a šortiek z ich produkcie. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte, radi sa vám budeme individuálne venovať.

 
68
745168745
Značky
 
 
Hrúbka
Neoprén
Typ
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom