Neoprény na plávanie

Neoprénové oblečenie chráni plavca pred chladom. Využijete ho najmä pri dlhších tréningoch či cvičeniach v bazéne, prípadne ak si chcete predĺžiť plaveckú sezónu v prírode.

Ako vybrať neoprén na plávanie? Neoprén na plávanie vám musí dobre sadnúť, len tak dokáže plniť svoju izolačnú funkciu. Vo voľnom neopréne bude cirkulovať stále nová chladná voda a tak vás bude neustále ochladzovať. Príliš tesný neoprén by vás naopak tlačil a obmedzoval v pohybe. Nemusíte sa však báť, jeho výber nie je žiadna veda. Dôležité je si ujasniť, v akej situácii budete neoprén používať. Na bežné bazénové plávanie vám postačí kratší neoprén o hrúbke 1-2 mm, ktorý chráni citlivé časti tela. Vybrať si môžete z dámskych a pánskych modelov neoprénových plaviek. Dlhé neoprény sú vhodné pre triatlonistov a na plávanie v otvorených vodách, kde je telo dlhodobo vystavené chladu. 

Neoprény na mieru. V spolupráci s českým výrobcom neoprénov Agama vám ponúkame možnosť ušitia či úpravy neoprénových oblekov a šortiek z ich produkcie. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte, radi sa vám budeme individuálne venovať.

 

Najpredávanejšie

5
74515745
Značky
 
 
Hrúbka
Neoprén
Typ
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 37 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 37 položiek celkom