Nová adresa! Odberné miesto a showroom Plutvy.sk nájdete na Šustekovej 10.

Neoprény na plávanie

Neoprénové oblečenie chráni plavca pred chladom. Pri plávaní sú niektoré časti tela menej zapájané, teda menej prekrvené a náchylné na prechladnutie. Neoprén využijete najmä pri dlhších tréningoch, či cvičeniach v bazéne, prípadne ak si chcete predĺžiť plavecú sezónu v prírode.

Ako vybrať neoprén na plávanie?  Neoprén na plávanie vám musí dobre sadnúť, len tak dokáže plniť svoju izolačnú funkciu. Priveľmi voľný, by prepúšťal veľa vody, ktorú by vaše telo nedokázalo ohriať. Malý neoprén by vás tlačil, obmedzoval v pohybe. Jeho výber však nie je žiadna veda. Dôležité je si ujasniť v akej situácii budete neoprén používať. Na bežné bazénové plávanie vám postačí kratší neoprén, o hrúbke 1-2 mm, ktorý chráni citlivé miesta. Napríklad Agama Swimming v dámskej pánskej variante. Dlhé neoprény sú vhodné pre dlhšie tréningy a plávanie v otvorených vodách, kde je telo vystavené dlhodobému chladu. V teplých vodách odporúčame pánsku i dámsku verziu neoprénu Cressi One, ktorý je 1 milimeter tenký, pružný, neobmedzuje v pohybe, pritom však výborne chráni pred chladom. Doplnkovým sortimentom sú neoprénové šortky, ktoré chránia najcitlivejšie partie. Šortky sú vhodné na chladné letné večery, jesenné kúpanie, či pre citlivých plvcov do bazéna.

Neoprény na mieru. V spolupráci s výrobcom neoprénov vám ponúkame možnosť šitia neoprénových oblekov i šortiek podľa vašich požiadaviek. Zúžené, nadmerné veľkosti, i extra malé neoprény, neoprénové oblečenie pre rôzne zdravotné komplikácie. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, radi sa vám budeme indivduálne venovať.

 

Najpredávanejšie

11
330 111330
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.