PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Monoplutvy

Monoplutvy sú určené na plávanie v bazénoch aj na otvorenej vode. Pomáhajú zvýšiť odpor vody, a tým aj zefektívniť plavecký výkon a posilniť svalstvo. Monoplutvy sú využívané dospelými plavcami, ale aj deťmi na plávanie tzv. delfínového vlnenia. Na plávanie tohto plaveckého štýlu je pri deťoch potrebné, aby boli samostatnými plavcami a mali minimálne základné plavecké zručnosti. Pri dospelých plavcoch sú monoplutvy okrem plávania využívané aj pri freedivingu a potápaní, a to najmä z dôvodu, že výkon podstatne zrýchľujú, umožňujú využívať vynaloženú silu na záber efektívnejšie a pomáhajú prekonávať väčšie vzdialenosti.

Spomedzi monoplutiev pre dospelých plavcov je najobľúbenejšou monoplutva SoprasSub Apnea alebo remienková monoplutva od značky Finis.

Pre deti je obľúbená nastaviteľná monoplutva Finis DreamFin v krásnom dizajne alebo kostým pre malé morské panny s monoplutvou Kuaki Perfect Mermaid. Pre chlacov je vhodný set Mermaid Boy.

 
29
300129300
Značky
 
Farba
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom