PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské plavecké plutvy

Deti plávanie milujú a vo vode vedia stráviť dlhé hodiny. Okrem zábavy a radosti, je plávanie tou najlepšou aktivitou na rozvíjanie zdravého životného štýlu. Deti, ktoré často plávajú sú aktívnejšie, pohybovo zdatnejšie a vo väčšej psychickej pohode. Aby bolo plávanie ešte zábavnejšie a hlavne efektívnejšie, odporúčame využívať detské plavecké plutvy. Používaním plutiev sa zlepšuje plavecká technika, posilňuje sa svalstvo, zlepšuje sa plavecký výkon a aj jeho rýchlosť.

AKO VYBRAŤ?

Pre tých najmenších plavcov, ktorý sa s vodou zoznamujú a plávanie je pre nich predovšetkým zábavou, odporúčame plutvy Aqua Frog. Pre zlepšenie ich zručností odporúčame plutvy Beco Flip. Malí začínajúci aj skúsenejší rekreační plavci, ale aj tí ktorí navštevujú kurzy a plávaniu sa venujú, využijú krátke silikónové plutvy Aqua Rainbow alebo plutvy BornToSwim. V ponuke máme taktiež aj plutvy s tvrdším plastovým listom, ktorý pomáha zvýšiť odpor vody. Z ponuky vyberáme plutvy MicroFin.

Plutvy by mali byť na detskom chodidle pevné, stabilné a pohodlné. Príliš široké plutvy sa môžu môžu pri plávaní vyzúvať a naopak príliš tesné, môžu nohu odierať. Pri skúšaní plutiev nie je potrebné sa v nich prechádzať alebo v nich stáť pretože sa v nich bude plávať. Po obutí zdvihnite nohy a kmitajte tak ako pri plávaní. Správne padnúca plutva sa z nohy nezošmykuje, netlačí a je príjemná. Prsty nemusia, ale môžu presahovať, avšak iba do takej miery, aby nezasahovali do listu. Ak má vaše dieťa úzke a dlhé chodidlo, odporúčame do plutiev používať neoprénové ponožky. 
8
16718167
Značky
 
 
Farba
Kritérium
Materiál
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom