Detské plavecké plutvy

Plávanie deti milujú. Vo vode vedia stráviť dlhé hodiny. Tešia sa, keď dostanú k sviatku či na Vianoce plaveckú či šnorchlovaciu výstroj. Najradšej by ho hneď vyskúšali v napustenej vani. Okrem zábavy a radosti, je plávanie tou najlepšou aktivitou, na rozvíjanie zdravého životného štýlu. Plávajúce deti sú aktívnejšie, pohybovo zdatnejšie a v psychickej pohode. 

  • Ak je dieťa začiatočník, takéto detské plutvy na plávanie sú navrhované tak, aby dieťaťu pri plávaní napomáhali. Začínajúci malý plavec sa najskôr zoznamuje s vodou. Učí sa základným plaveckým zručnostiam preto sú pre neho najlepšie dlhšie plutvy. Botičkové plutvy Cressi Clio, alebo Rondinella, sú najlepšou voľbou, pretože sú ľahučké a mäkké ideálne pre krehké detské nohy.
  • Skúsený malý plavec. Po zvládnutí základov, keď už dieťa vie plávať, sú ideálne krátke plutvy ako napríklad Aqua Sphere Microfin a Light Short fins. Mäkká gumová botička je pohodlná a tvarovaná. Krátka pevnejšia čepeľ má po bokoch mäkký elastomer, ktorý chráni plavca pred poranením nielen seba ale aj iných plavcov. Krátka čepeľ je špeciálne navrhnutá pre neúnavné, efektívne kopanie.

 

Dobre zvolené plutvy sú zárukou spokojnosti nielen nás ale hlavne našich detí. Plutvy vyberáme podľa čísla nohy dieťaťa, a jeho skúseností a schopností. Ak si neviete vybrať, alebo máte otázky, neváhajte nám zavolať. Radi vám pri výbere pomôžeme. 

Najpredávanejšie

14
160114160
Značky
 
 
 
Farba
Kritérium
Materiál
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom