PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Pánske plavky

Ponuka pánskych plaviek zahŕňa rôzne značky a strihy plaviek. Spoločnou vlastnosťou sú kvalitné rýchloschnúce materiály, ktoré sú odolnejšie voči pôsobeniu chlóru, soli a slnku, preto si dlhšiu dobu zachovávajú pôvodné vlastnosti

STIHY PÁNSKYCH PLAVIEK

  • Brief - pánske klasické slipové plavky. Hlavnou výhodou je prirodzená pohyblivosť, ktorú poskytujú a samozrejme aj menej mokrého materiálu na tele. Sú obľúbené ako u profesionálnych, tak aj u rekreačných voľnočasových plavcov.
  • AquaShort - najobľúbenejší strih pánskych plaviek. Sú elastické šortkové a siahajú približne do prvej tretiny stehna. Poskytujú pohodlnú slobodu pohybov a u veľkej väčšiny je obvod pásu prispôsobiteľný šnúrkou.
  • Jammer - športový typ pánskych plaviek siahajúci tesne nad kolená. Plavky pokrývajú takmer celé stehná, čím znižujú vibrácie kože a pomáhajú k dosahovaniu lepších plaveckých výsledkov. Pohyblivosť pri plávaní je v plavkách prirodzená a pohodlná pri všetkých plaveckých štýloch.
  • Mid Jammer - nový typ pánskych plaviek siahajúci približne do druhej tretiny stehien; ide o modely, ktoré sú dĺžkou medzi strihom Aquashort a klasickými Jammer plavkami. Veľmi pohodlné ako pre profesionálnych, tak aj pre rekreačných plavcov. Skvelá alternatíva ku klasickým plavkám.
  • Boxer - rekreačné pánske plavky voľného strihu. Ideálne pre dovolenkárov a rekreantov na kúpaliská či do wellness. 

 

 Pánske plavky môžete podľa želaného strihu v ponuke filtrovať.

 
13
228113228
Značky
 
 
Farba
Strih
Veľkosť

Stránka 1 z 3 - 61 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 61 položiek celkom