Otužovanie a zimné plávanie

Čiapky, rukavice, topánky a doplnky pre otužilcov a zimné plávanie. Pri otužovaní sú najmä v začiatkoch využívané termoizolačné rukavice, čiapky a topánky, ktoré chránia hlavu, ruky a nohy pred chladom. Najčastejšie používaným materiálom je neoprén, u ktorého platí, že čím je hrubší, tým má lepšie termoizolačné vlastnosti. 

Najobľúbenejšie topánky z našej ponuky sú Hiko Sneaker a Agama Rock nízke, ľahké s pevnou podrážkou a dobrou termoizoláciou. Najpredávanejšie rukavice sú 3 mm hrubé Agama Rock, alebo 2 mm Hiko Slim. Keďže až 30% tepla uniká cez hlavu, máme pre vás neoprénové čiapky, tenšiu 1,5 mm a teplejšiu, zimnú 3 mm, alebo do veľkej zimy neoprénovú kuklu. Pri zimnom plávaní nezabudnite na plavecké okuliare, ktoré vám zjednodušia orientáciu vo vode.

Ak vám môžme poradiť, neváhajte sa pýtať, sme tu pre vás.


sme-tu-pre-vas

 

Najpredávanejšie

11
80 11180
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Prevádzkovateľ webu 22 s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.