Nová adresa! Odberné miesto a showroom Plutvy.sk nájdete na Šustekovej 10.

Šnorchlovacie sety

Šnorchlovanie je ideálny dovolenkový šport, ktorý sa vďaka fyzickej i finančnej nenáročnosti stáva čoraz populárnejším i u nás. Veď kto z nás na dvolenke aspoň raz netúžil pozorovať fascinujúci podmorský život ? Pritom vám na to stačí naozaj málo.
Šnorchlovacie sety sú plne prispôsobené vašim dovolenkovým aktivitám, navrhnuté s ohľadom na váš komfort, bezpečnosť, Šnorchlovacie setyjednoducho ich zbalíte do lietalda i na pláž.

  • Na šnorchlovanie je vhodná potápačská maska s menším vnútorným objemom a väčšou šírkou skla, ktorá vám poskytne výborný výhľad. Všetky masky v našej ponuke sú  vyrobené z kvalitného hypoalergénneho silikónu s dôrazom na pohodlie a dizajn. Silikónvá sukňa na maske sa prispôsobí krivkám vašej tváre a čo je najdôležitejšie, neprepustí vodu.
  • Šnorchel vám zabezpečuje prísun vzduchu, a umožní nerušene vytrvať pod hladinou tak dlho, ako potrebujete. V ponuke máme jednoduché dýchacie trubice, i šnorchle s trojitým zabezpečním proti pretečeniu. Je len na vás, aký si vyberiete.

Starostlivo sme vybrali masky a šnorchle, ktoré sú vhodné na šnorchlovanie a vytvorili z nich cenovo výhodné sety. Veľmi obľúbený a žiadaný je set Cressi Kit Matrix v červenom i modrom prevedení. Pre dámy sme pripravili sexi ružový Kit Lince a pánov zaujme elegantný set Mirror Spectra so zrkadlovými šošovkami. Ak hľadáte niečo špeciálne, máme pre vás sety, ktoré nájdete iba v naše ponuke.
Máte otázky, alebo si neviete vybrať ? Volajte nám, alebo píšte, sme tu aby sme vám poradili!

 

Najpredávanejšie

21
105 121105
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.