PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detské neoprény na plávanie

Detské neoprény na plávanie chránia malých plavcov pred chladom. Deti sú náchylné na chlad, ktorý sa pri dlhšom hraní, plaveckej výuke alebo plávaní dostaví. U detí je dôležité chrániť najmä hrudník, bruško, citlivé partie, chrbátik a obličky. Detské neoprény na plávanie sú na týchto miestach zosilnené, aby vytvorili ochrannú, izolačnú vrstvu.

Ako vybrať detský neoprén na plávanie ? Aby neoprén správne izoloval a plnil svoju funkciu, je dôležitá jeho veľkosť. Malý neoprén by obmedzoval v pohybe, veľký by nedostatočne tesnil. Preto sa pri výbere orientujte podľa tabuľky veľkostí. Na plávanie v bazénoch a plavecké krúžky je vhodný detský neoprén Agama Silky, alebo Cressi Baby Shorty. Oba chránia citlivé partie 1,5 mm hrubým neoprénom, na bokoch a rukách je použitá lycra (plavkový materiál), ktorá nebráni v pohybe. Do chladnejšej vody odporúčame 2 až 3 mm hrubý krátky neoprén, napríklad Agama Nemo Short vyrobené z vysoko strečového neoprénu, ktorý výborne izoluje, pritom však nebráni v pohybe. Ak je malému plavcovi vo vode veľká zima, alebo je náchylný na prechladnutie, či má zdravotné problémy, môžete použiť dlhý detský neoprénový oblek Agama Nemo.

Všetky detské neoprény sú vhodné pre bazénový výcvik i prírodné otvorené vody a moria. V prípade otázok, alebo nejasnstí nás neváhajte kontaktovať, ochotne vám poradíme, pomôžeme s výberom.

 
25
195125195
Značky
 
 
Farba
Hrúbka
Veľkosť
Vzor

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom