PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Celotvárová maska na šnorchlovanie Agama

 

Veľká a pohodlná, celotvárová maska pre deti a dospelých.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
21.5.24
Cena 37,46 € bez DPH
44,95 €    
Značka Agama
Kategória Masky na šnorchlovanie
 

Pohodlná celotvárová maska Agama pre vaše dovolenkové šnorchlovanie. Najväčšou výhodou masky je, že ponúka dýchanie a vydychovanie ústami aj nosom. Tomu je prispôsobené prúdenie vzduchu, ktoré znižuje zahmlievanie zorníka. Systém Dry na vrchu dýchacej časti sa pri ponorení uzavrie a nevpustí do masky vodu. Po vynorení sa opäť otvorí a umožní vám voľne dýchať. Vhodná aj pre začiatočníkov a menej skúsených dovolenkárov.

CELOTVÁROVÁ MASKA AGAMA:šnorchlovacie celotvárové masky pre deti aj dospelých, v obchode Plutvy.sk, Bratislava

  • jednoduché používanie
  • vhodná pre deti od 10 rokov aj začiatočníkov
  • široké, až 180° zorné pole
  • maska sa takmer nerosí
  • suchý šnorchel - pri ponorení sa uzavrie
  • držiak na akčnú kameru a štuple do uší v balení
  • nastaviteľná veľkosť
  • remienky neťahajú vlasy
  • veľmi skladná, ľahko ju zbalíte na cesty
  • dve veľkosti a tri farby

Výber veľkosti: Maska je vo dvoch veľkostiach. Menšia veľkosť S/M je vhodná pre staršie deti a ženy s užšou tvárou. Väčšia L/XL je určená ženám a mužom s bežnou a širšou tvárou.

Veľkosť môžete overiť odmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Merajte priamo, popri nose (nie cez špičku nosa). Pre dĺžky 10 - 12 cm je vhodná menšia varianta S/M. Ak nameriate viac ako 12 cm, vyberajte veľkosť L/XL.

Náš tip: Doprajte aj svojim deťom skvelí zážitok zo šnorchlovania s detskou celotvárovou maskou Kid


celotvarova-maska-agama-na-snorchlovanie-plutvy_sk


Upozorňujeme: Celotvárová maska nie je vhodná na potápanie a nemá slúžiť ako náhrada potápačskej masky. Výhodou celotvárovej masky je pohodlie, jednoduché dýchanie a široký výhľad. V každej celotvárovej maske už pri ponorení do 2-3 metrov vzniká tlak, ktorý v maske tohto typu nevyrovnáte. Je to cena za pohodlie, ktoré ponúka. Ponorenie do väčšej hĺbky by bolo nepríjemné. Jednoznačne neodporúčame prekonávať tento tlak. Môžete spôsobiť zdravotné ťažkosti.

zančka Agama Diving na Slovensku, v obchode Plutvy.sk

Podobné produkty

Farba (?) Biela, Čierna, Modrá, Ružová
Maska (?) Jednozorníková
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká
Vek, určenie (?) Pre dospelých

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.