PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Masky na šnorchlovanie

Maska na šnorchlovanie sú ideálnou voľbou pre dovolenkové šnorchlovanie a rekreačné potápanie. Ponúkame vám širokú škálu rámov, veľkosti šošoviek a ich sklonu, vnútorného objemu a samozrejme farebných prevedení. Pri výbere masky dbajte na účel, na ktorý budete okuliare používať, na kvalitu silikónu, ktorý zodpovedá za nepriepustnosť vody, na veľkosť šošoviek, ktoré vám sprostredkujú krásny výhľad a typ tváre pre ktorý je maska určená. Až následne vyberajte farebné prevedenie, ktoré bude ladiť s vašimi plavkami :).

  • Medzi najpredávanejšie masky na dovolenkové šnorchlovanie pre ženy a mužov patrí Marea, poriadny chlapi siahajú po maske Sky. novinkou je väčšia maska Ocean. Priehľadný mäkký silikón, veľké šošovky a jemné línie sú zárukou  maximálnej spokojnosti.
  • Pre najnáročnejších dovolenkárov a potenciálnych potápačov máme pripravené špičkové masky Eyes Evo Crystal, Big Eyes Evo Crystal, Piuma Evo Crystal. Vyznačujú sa jemným kryštálovo priezračným silikónom, veľkými šošovkami a vnútorným rebrovaním pre maximálny komfort. Potenciálni freediveri siahnu po minimalistickej maske Nano.

Moderné masky na šnorchlovanie majú krásne línie, praktický dizajn a kvalitný silikón, ktorý je zárukou dobrého tesnenia. Vďaka veľkej ponuke skladom, či na objednávku vieme aj pre vás nájsť správny model, ktorý vám výborne sadne a nebude zatekať. Ak máte otázky, neváhajte nám zavolať či napísať, radi vám pomôžeme s výberom.

 
29
8512985
Značky
 
 
Farba
Kritérium
Maska
Typ tváre

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom