PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detská celotvárová maska na šnorchlovanie Kid

 

Celotvárová maska na šnorchlovanie pre deti od 4 rokov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
23.7.24
Cena 36,17 € bez DPH
43,40 €    
Značka Agama
Kategória Detské masky
 

Agama Kid je celotvárová maska pre deti od 4 rokov. Maska umožňuje deťom dýchať jednoducho a prirodzene - nosom aj ústami. Vzduch prúdi do masky suchým šnorchlom, ktorý sa pri ponorení pod hladinu uzavrie a nevpustí vodu. Pri vynorení sa šnorchel otvorí a dieťa môže opäť voľne dýchať.

Pokročilý systém prúdenia vzduchu zabraňuje hromadeniu teplého, vydýchnutého vzduchu a tým zahmlievaniu veľkého zorníka.

Maska Kid v skratke:detská celotvárová maska na šnorchlovanie Agama Kid, v obchode Plutvy.sk

 • celotvárová maska pre deti od 4 rokov
 • umožňuje deťom dýchať pohodlne - nosom i ústami
 • suchý šnorchel - pri úplnom ponorení šnorchla sa automaticky uzavrie a nevpustí vodu
 • vlnolam chráni otvor šnorchla a znižuje vniknutie vody na hladine (z vĺn či špliechania)
 • mäkké, pohodlné silikónové tesnenie
 • pokročilý systém prúdenia vzduchu a zabraňuje roseniu zorníka masky
 • široké (panoramatické) zorné pole
 • nastaviteľné popruhy z textilnej gumy neťahájú vlasy
 • na masku je možné upevniť úchyt pre akčnú kameru (súčasťou balenia)
 • farby: modrá a ružová
 • váha len 550 g 

Ako zistíte, či bude maska sedieť? Odmerajte dieťaťu vzdialenosť od koreňa nosa po bradu. Pokiaľ je vzdialenosť v rozmedzí 9-11 cm bude maska Vášmu dieťaťu dobrá. Ak je Vaše dieťa staršie ako 10 rokov, odporúčame model Ocean Reef.

Upozornenie: Maska je skvelá na šnorchlovanie na hladine. Nie je však stavaná na potápanie hlbšie ako 1-2 metre. Väčší rozmer a veľa vzduchu vo vnútri masky bráni v zanáraní sa do väčších hĺbok. 

Hlavné výhody masky Kid:

 hlavne-vyhody-celotvarova-maska-na-snorchlovanie-pre-deti-agama

 O výrobcovi:

História firmy Agama siaha do roku 1991. Momentálne je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR. Výrábajú neoprénové obleky pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  sú výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, a aj napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každdého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.

agama-ceska-jednicka-na-trhu-s-neoprenmi-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Zelená
Maska (?) Jednozorníková
Vek, určenie (?) do 7 rokov, od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PL Avatar autora | 3.9.18
spokojný

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.